Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces, meghökkentő családi...

Vicces, meghökkentő családi történetek?

Figyelt kérdés

Saját történetem: Korban pont a férjem és a lánya között vagyok, ha hármunkat látnak egyszerre, ritkán tudják eldönteni, hogy a lánya vagy a barátnője lehet.

A lánnyal hátul ültünk a kocsiban, az elöl ülő utas kiszállt. Az anyós oldali ülés dönthető csak, de most az is beragadt. A lánya megpróbálta átpréselni magát, de beragadt a lába, kínjában az apjára dőlve röhögött magán, aki meg kiabált fájdalmában, mert az ölébe térdelt.

Murphy, hogy akkor sétáltak arra régi ismerőseim, akik a férjem lányát nem ismerik. Nem kicsit néztek, hogy miért térdel az ölében egy fiatal lány, miközben én is a kocsiban ülök...


2011. márc. 8. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked van a tiedhez hasonlo tortenetem. 1 eves volt a fiam, amikor megserult. Pont sogoromekat latogattuk. Sogorom is bejott velem meg a ferjemmel a korhazba. A ferjem fogta a fiunkat, az occse pedig mellette ult. Egy ferfi megszolitotta a ferjemet. Megkerdezte, hogy mi tortent. Aztan azt mondta: "hat ez biztos nem uj maganak, hisz ott a masik nagy fia" (a ferjem occsere gondolt). Amugy csak 6 ev van koztuk, a ferjem meg nem nez ki oregnek, csak szerintem azert hittek az apjanak, mert annyira hasonlitanak.


Nem velem tortent meg hanem egy holggyel es a vele levo ferfivel, akik elottunk alltak sorban minap egy hotelben: a recepcios a not a ferfi anyjanak nezte es latszott, hogy a no rendesen megsertodott, ugyanis a felesege volt. :S


Volt sok-sok eset az evek soran, de ha mind leirnam, betelne jo par oldal. :D

2011. márc. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sanker ***** válasza:
100%

fiatal srác vagyok 19 éves, és mikor anyuval(43 éves) megyek az utcán, pl mikor segítek bevásárolni piacon, stb

sokan azt hiszik és néhányan mondták is (főleg anyámnak) hogy ő a párod ??? XD XD XD

de sztem ez azért van, mert a testi adottságaim miatt sokan több mint 30 évesnek gondolnak

elöször viccesnek tűnik, de nekem egyre jobban kínos, mert ha szájról szájra terjed, akkor 30 éves nők célpontja leszek a tizenéves lányok helyett, pedig nekem velem korabeli csajok kellenek


tavalyi eset, ráadásul még csak 18 voltam:

megyünk anyuval iskola mellett, labda kigurul, kb 3. osztályos gyerek: " bácsi, vissza tetszik adni "

pechem-re ott volt pár fiatal csaj, ég meg égtem mint a rongy, mert ezek a lányok azt gondolták, hogy tényleg " bácsi" vagyok

2011. márc. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sporttáborban a lányokkal az erkélyen tejfölöstésztát ettünk. Egyik srác társunk lentről látta, megkívánta már úton is volt fölfele. Én besiettem szedni neki is, de valamelyik lánynak épp az elhúzhatós erkély ajtó elé kellett letennie az útba a tányérját. Jól bele is léptem mezitláb. Nagyon rámjött a röhögőgörcs, levetődtem a mellette levő ágyra, nem jött ki hang a torkom annyira nevettem, mire jön a másik lány az erkélyről, meglátja a mocskot, és megszólal : Hát ez meg belelép, és lefekszik aludni :-D Na nekem sem kellett több, már úgy mozgatott aztán meg az ágyon levő másik lány, hogy mostmár adjak ki hangot, nehogy megfulladjak.

No a srác fölért amelyik lány engem megszólt, hogy belelépek és alszok közben fölvette a cuccot a földről, és a srác kezébenyomta, azt ette meg. :-D

2011. márc. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nem igazán család, de majdnem azok voltunk akkoriban.
2011. márc. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyébként a férjem lánya néha rá is játszik, hogy párnak nézik őket - vagy ha engem akar heccelni, akkor ráerősít, hogy "mostohaanyu", pedig maximum a húgom lehetne a kicsi korkülönbség miatt. Egyszer bevásároltunk, ő elszaladt megnézni valamit, a férjem meg bejött velem vásárolni. Amíg nézegettük a cuccokat, a próbafülkébe is bejött, a kommunikációból kiderült, hogy együtt vagyunk.

A lánya megtalált minket némi késéssel. Talált magának egy pólót, szerette volna, ha az apja megveszi. Én már a kasszánál álltam, férjem mögöttem, ekkor lépett oda hozzá a pólóval. Megölelte, cuppanós puszi az arcára, szempillarebegtetés: "Drágám, vedd meg nekem, légysziiii"

Az eladókon látszott a zavar, hogy most ki kinek a kije.... Férjem kapcsolt, megcsókolt: "Ugye megvehetem a cicámnak a pólót?"

"Persze drágám"

Az eladók tátott szájjal bámultak, szerintem azt hitték, hogy egy strici, aki két nőt is futtat :))


De volt olyan is, hogy a lányával valamin összevitatkoztam és épp meg volt kicsit sértődve rám. A tömeg felett utánamordított, de nem a nevemet, hanem "Anyuuuuu, anyuuuuuu!!!" Hát ott se írnám le az arckifejezéseket. Ha bosszúnak szánta, abszolút bejött :)


Mondjuk a saját apámmal is volt már ilyen, pedig nálunk eléggé látványos a korkülönbség (kopaszodik, ősz, szakállas, 60 éves). Egyszer véletlenül elszakította a nyakláncomat és ragaszkodott hozzá, hogy vesz helyette egyet. Bementünk, kiválasztottam egyet. Megnézte, hogy hogy áll, dicsérgetett (apám és ezért elfogult), majd odafordult, hogy ezt kéri. Én közben elbóklásztam fülbevalókat nézegetni. A kasszás hangját hallottam: "A barátnője fülbevalót nem kér?" Apámnak jól eshetett, hogy kinéztek belőle egy ilyen fiatal lányt, úgyhogy csak kihúzta magát és annyit mondott, hogy "most nem" :)


De a legjobb: 13 évesen kollégium miatt elköltöztem otthonról, keveset láttak a szülővárosomban. A kamaszkorral a külsőm is változott, megnövesztettem a hajam, befestettem, stb. Apám a helyi közigazgatásban fontos tisztséget töltött be, így helyben mindenki ismerte.

18 éves lehettem, amikor egyik hazalátogatásom után anyám röhögőgörcs közepette hívott fel:

"Képzeld, apádnak szeretője van!"

"??? De miért nevetsz...?"

"Most szólt egy ismerős, hogy tudok-e róla, hogy egy fiatal vörös szépséggel autókázott a közeli városban. Kérdezte, hogy tudok-e róla. Mondtam, hogy igen, ismerem és szerintem is sokkal szebb a 'kis vörös', mint én, így teljesen megértem a dolgot! Most hagyom főni a levében a szemfüles ismerőst! :))"

A városban fél évig ment a pletyka, hogy apám anyám engedélyével szeretőt tart, mire mindenkinek leesett, hogy valójában engem láttak vele :)

2011. márc. 8. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

nem családi:


bejött a melóba két nő, egyik mondja, hogy az ÖCCSÉnek mi kellene....kérdem, hol az öccse? ...nz rám, nagy szemekkel, hát a másik nő volt az öccse, a személyije is férfi névre szólt...kolléganőket kérdeztem utána, hogy mi a véleményük az előbbi pasiról (csak látták, a beszélgetést nem hallották)...kolléganőim: milyen pasi? :-o

2011. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer apummal és a húgával volt ilyen:D húga 18 éves apum 42 és egyszer a húga bement apum munkahelyére és elkezdtek ölelkezni:D Apa munkatársai mind azt hitték hogy egy fiatal csajjal van a felesége helyett ezért felhívták anyukám:D anyum persze jót röhögött ezen:D
2011. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ó, nekem olyan is volt, hogy egy üzletfelemmel és egyben barátommal sétáltam az utcán (külföldi, arabos külsejű 60 körüli férfi, a férjem is ismeri).

A munkatársai megláttak, egyből mentek leadni a drótot, hogy egy "vén kecskével" csalom. Férjemnek rögtön leesett, hogy kiről lehet szó, úgyhogy jót röhögött rajta.


Sőt, ezzel az ügyféllel volt olyan, hogy sétálgattunk (lakásvásárlásban és egyéb ügyintézésben segítettem neki), ő meg látva, hogy mennyire kitikkadtam a 40 fokban, meghívott fagyizni. Megálltunk egy kerthelyiség mellett, ő megvárt a "kerítésnél", én meg bementem megkérdezni a pincért, hogy tartanak-e fagyit. Mire visszaértem, az öreg állt egymagában és rázta a röhögés.

Kiderült, hogy egy vele egyező nemzetiségű pár ült a kerthelyiség szélén (mivel mi angolul beszélgettünk egymással, nem tudhatták milyen nyelven ért). Az anyanyelvén megjegyezte a nő a párjának, hogy "mit ehet egy ilyen fiatal lány egy ilyen vén arab kecskén?".

Mondtam, hogy legalább köszönjön rájuk az anyanyelvén, csak nézzük meg az arcukat, de nem akarta, csak röhögött tovább :)

2011. márc. 8. 17:28
 9/9 cnp ***** válasza:
Fiammal, aki most 20 eves, enyhen borostas,jokepeu barna ,inteligens fiatalember( en meg 40), bementunk a belvarosba setalni. Megeheztunk , beultunk egy pizzara. Mikor kihoztak megkerdeztek elhuzzak az asztalunk melletti fuggonyt, ohajtunk kettesben pizzazni? :D
2017. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!