Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ezt meg hogyan magyarázzam...

Na ezt meg hogyan magyarázzam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy összevesztem az eggyik abrátnőmmel,akinek elmondtama titkaimat.Többek között azt is tudja,hogy szerelmes vagyok az egyik barátnőm pasijába (persze eszem ágába sincs közéjük állni,próbálom elfojtani az érzéseimet iránta),és most már az eggyik osztálytársunknak el is mondta.Most mégis hogyan magyarázzam ki magam? Előre is köszönöm!17L
2011. márc. 8. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mond azt hogy csak tetszik, mert helyes pasi, de nemtudod hogy honnan vette hogy szerelmes vagy belé. vagy mond azt, hogy kitalálta az egészet mert összevesztetek.

tanuld meg, hogy szinte senkiben nem lehet megbízni...=(

2011. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen sajnos rájöttem.Nagyon rossz,hogy hülyeségekért megsértődik rám,aztán meg kibeszéli az összes titkomat. :S Csak az a baj,hogy ha néha nem adhatnám ki valakinek a gondjaimat bediliznék vagy nem is tudm,de jól esik kiönteni a szívemet.De ezek után inkább megtartom magamnak őket.
2011. márc. 8. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
mindig olyan embernek öntsd ki a szíved aki nem ismeri azt akiről szó van pl. így nem tud bekavarni. ha az osztályból van valakivel gond, akkor egy másik barátnődnek mond el, ne olyannak akivel egy osztályba jársz. első voltam.
2011. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor már nagyon kikívánkozik belőled valami, végy elő egy db. papírt, és írd rá a titkaidat, mint egy levelet a legjobb barátnődnek. Ha végeztél vele, olvasd át, hogy minden benne van-e, majd a WC. fölött gyújtsd meg, hagyd hogy elégjen és húzd le.

Másik: írd meg ide nekünk, biztosan nem fogunk bekavarni neked.

2011. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!