Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyos" kommantalja, hogy...

"Anyos" kommantalja, hogy mennyibe kerult az ajandek. Rosszul esik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a paromnak nemreg volt a szulinapja, az edesanyja pedig mikor megtudta, hogy kb mennyibe kerult az ajandek egybol kommentalta, hogy milyen sokat koltottem...de ez volt karacsonykor is...nemtudom miert kell nezni, hogy mennyibe kerult. epp volt penzem hat megvettem. amugy nem vagyok tele penzzel, tehat ha epp ugy van akkor nem veszek nagy dolgot. Miert kell allandoan azt nezni, mi mennyibe kerul? :(
2009. febr. 19. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nem vennel ajandekot, vagy csak valami vackot, akkor az lenne a problemaja. Gondolom unatkozik a mama, ezert er ra ilyen dolgokkal foglalkozni, nincs jobb elfoglaltsaga. Kulonben ne mondd meg neki mi az ajandek, es hogy mennyibe kerul, hol veszed meg.

Semmi koze hozza. Azt veszel, amit akarsz. Mondd meg a mamanak, nem vagy mar ovodas, tudod mit kell venned a ferjednek.

Hol laktok, kulfoldon?

2009. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem a ferjem, meg, de eleg regen egyutt vagyunk mar...(masfel eve)

nincs semmi bajom, amugy az edesanyjaval, de nagyon idegesit, hogy allandoan megjegyzi mennyit koltottem...nem mondtam en hogy mit vettem, a de a parom (neki mar ismernie kene az anyukajat) elmondta neki. igy egybol az a baj, hogy mennyit koltottem. Ha nem lenne penzem eppen nem koltenem, de ha mar volt akkor miert ne vennem meg azt amit szeretne?...

karacsonykor is ez volt.

Igen kulfoldon lakunk

2009. febr. 19. 16:51
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt annyi különbséggel, hogy nekem volt szülinapom, és az anyósjelöltem kedvesem fejéhez vágta, hogy nem kell rám annyit költeni.

Ne foglalkozz ezzel, bár tény nekem se esett jól.

2009. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy szeretetből adod, és az a legfontosabb.Főleg ha hasznát is veszi, vagy szereti azt a dolgot. Szerintem teljesen fölösleges hasznavehetetlen, ámbár olcsó ajándékot venni, ha nincs rá semmi szükség. Vagy mondd azt hogy akciós volt, vagy olcsóbban hozzájutottál.
2009. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hm...nemtudom miert zavarja... na mind1

koszonom a valaszokat:)

2009. febr. 19. 17:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hu, meg nem is a ferjed, es mar beszologat. Valahogy finoman probald meg leallitani, meg azert az elejen vagytok, hiszen nem a ferjed, megcsak a parod a fiacskaja.

Ha osszehazasodtok, es babad is lesz, pokolla teszi az eleteteket, ezert irom, hogy meg most az elejen allitsd le valahogy! Sok valasz van itt anyosokkal kapcsolatban, tenyleg tonkre tudjak tenni a fiatalok eletet, de ok eszre sem veszik. A parodnak is szoljal, hogy segitsen neked!!!

2009. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mondtam a paromnak hogy mondja meg az anyukajanak, hogy ha nem lett volna penzem nem vasaroltam volna. es szivesen vettem, ugyh ne legyen mar ekkora problema...

amugy mondom, nem nez ki szornyetegnek, nem is az, aranyos amugy

2009. febr. 19. 18:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Arra nem gondoltál,hogy nem azért tesi szóvá,hogy mennyit költöttél, mert irigyli. Hanem egyszerűen arról van csak szó, hogy jobban örülne annak a félre tennétek és gyűjtögetnétek? Ez is lehet ok. Vagy úgy gondolja még nem vagytok olyan régóta együtt,hogy nagyobb értékű ajándékkal lepjétek meg egymást. Próbáld meg ebből a szemszögből is megnézni. Hiszen majd később ti is szeretnétek családod alapítani és házat venni vagy építeni és amit most délre tehetsz ne halaszd holnapra!
2009. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

mondd:

jaj mama, amig lehet, addig költekezzünk ebben a mai világban... ki tudja meddig tudok még ilyen ajándékokat adni a páromnak,nem?

2009. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egy szoval nem mondtam, hogy irigyli, csak azt, hogy nem tetszik, hogy kommentalja. Neki nem is tudom hogy mondjam, miert nem tetszik, szoval en ertem, hogy nem rossz indulatbol mondja, de akkor is. az en penzemet akkor koltom s oda ahova tetszik. amugy meg messze nem epitunk, koltozunk stb...
2009. febr. 19. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!