Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Anyos" kommantalja, hogy...

"Anyos" kommantalja, hogy mennyibe kerult az ajandek. Rosszul esik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a paromnak nemreg volt a szulinapja, az edesanyja pedig mikor megtudta, hogy kb mennyibe kerult az ajandek egybol kommentalta, hogy milyen sokat koltottem...de ez volt karacsonykor is...nemtudom miert kell nezni, hogy mennyibe kerult. epp volt penzem hat megvettem. amugy nem vagyok tele penzzel, tehat ha epp ugy van akkor nem veszek nagy dolgot. Miert kell allandoan azt nezni, mi mennyibe kerul? :(
2009. febr. 19. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd meg neki, hogy egy életetek van, és ha megteheted, hogy egy olyan ajándékkal leped meg a párod amilyenre vágyik, legyen az drága vagy olcsó, akkor meg fogod venni, mert tudod, hogy ennek nagyon örül. És ne foglalkozz vele, hogy mit beszél az anyagiakról, semmi köze a pénzedhez, hogy mire költöd. Addig míg nem az övét költöd, addig nem szólhat egy szót sem.

Az én anyósom tavaly a férjem szülinapján megkérdezte hogy mit ünneplünk?!! Na ilyen is van.

Gondolhatod milyen szarul esett a dolog....

2009. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van egy ilyen rossz szokása anyósomnak, de ő azt nézi meg, hogy milyen márkájú holmit veszek a páromnak. Szerencsére, nem jegyzi meg hangosan, de látszik, hogy mustrálja.

Szerintem elsősorban ne mondd meg a mamának, hogy mennyibe kerül, ha mégis kiderül mondd azt, hogy "pénzben nem lehet kifejezni, hogy mennyire szereted a fiát és ez csak apróság ahhoz képest..." Hátha bejön. :)

2009. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne sertodj meg, szokjal hozza a megjegyzesekhez, ne felj, lesz meg jopar! Nem kell foglalkozni vele, tudom, konnyu mondani, de finoman megmondhatod neki, hogy soha de soha az eleteben ne tegyen megjegyzeseket semmire veletek kapcsolatban. Ha valamirol szeretnetek kikerni a velemenyet, azt majd eszreveszi.
2009. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:D koszonom:)
2009. febr. 20. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!