Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok, szégyellem...

Féltékeny vagyok, szégyellem is magam érte nagyon. De még is mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok, nagyon várjuk a babát, a nyáron érkezik. A boldogságomat csak a beteges féltékenységem árnyékolja be. Páromnak nem is beszélek róla, nem merek, mert úgy is tudom, hogy azt mondaná, hogy buta vagyok. Az eszem tudja, hogy nincs okom a féltékenységre, mert egy olyan lányra vagyok féltékeny:

1, Aki páromtól 15 évvel fiatalabb, párom 33 éves.

2, Van barátja a lánynak, legalábbis nagyon alakulóban van a kapcsolatuk.

3, Párom nagyon várja a babát, minden álma teljesül vele, aggódik értem, látszik, hogy szeret.

De még is nagyon sokat beszél erről a lányról, általában semleges dolgokat.

Nem mutatom ki neki, mert az felesleges veszekedéseket szül csak, hiszen úgy sem tud meggyőzni arról, hogy ne legyek féltékeny. Bele fogok őrülni, marcangolom magam csak, sírok és félek, lassan a hajamat tépem. Ez tölti ki most a napjaim nagy részét. Mit tegyek?


2011. márc. 9. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
párod honnan ismeri azt a lányt??
2011. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A hormonok játszanak veled, hasonlót szinte mindegyik várandós anyuka átél :) Fel a fejjel, esetleg beszéld meg a pároddal a félelmeidet :)
2011. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt kérdezném, hogy honnan ismeri és miért "kell" állandóan emlegetnie, pl. kollégája? Mert akkor normális, hogy emlegeti. Ha valami távoli ismerős és alig találkoznak, mégis folyton róla beszél, annak jobb a végére járni.
2011. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te mennyi idős vagy?És milyen a kapcsolatotok azzal a fiatalabb lánnyal?Mármint honnan ismeritek?

Neked most egyáltalán nem használ az idegesség.Szerintem beszélj róla a párodnak és ha szeret akkor meg fog nyugtatni amit mond.Aztán próbáld meg növelni az öbizalmadat,szülés után járj tornázni és nagyon adj magadra,így nem lehet gond.Legyél minél jobb anyukája a babádnak és akkor Te leszel a legszuperebb csaj a földön.

2011. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a hormonjaid is játszanak veled.


Szerintem kezeld a helyén a dolgot, és ne szégyelld! Attól nem lesz jobb. Nyugodtan mondd el a párodnak is, hogy ilyen problémáid vannak, kérd meg, hogy segítsen! Nem azzal, hogy meggyőz, vagy butának nevez, hanem úgy, hogy átölel, erőt ad, vagy bármi olyan módon, ami jó neked, amire vágysz.

2011. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. es 2. onvalaszod nem ad semmi okot arra, hogy ne legyel feltekeny.
2011. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A lány a falu egyik legismertebb lánya, nem nevezném k*rvának, hiszen én csak felületesen ismerem, de a baráti köre elég kicsapongó életet él (alkohol, füvek stb) és a legjobb barátnőjére lehetne azt mondani, hogy át ment rajta a fél falu. A bátyja aki csak 2 évvel idősebb nála, párom nagy haverjának az egyik haverja.

Tehát egy faluban laknak, ahol mindenki ismer mindenkit. Régebben kijártak szórakozni, ahová mi is, lehet még mindig kijárnak, de mi már nem nagyon megyünk. Amúgy egy utcában is laknak párom szüleivel és mostanában sokat van otthon a párom, így kerültek mostanában közelebb.

2011. márc. 9. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj a baba érdekében. Tegyél pontot az ügy végére beszélj a kedveseddel! Ha megint említi akkor kérdezd meg, miért beszél állandóan arról a lányról!?

22/N

2011. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én csak látásból ismerem a lányt. Én sem vagyok túl idős, 25 éves, jó a kapcsolatunk a párommal, a kedvenceit főzöm, süteményeket sütök, még mindig sokat vagyunk az ágyban. Adok magamra, de sokat híztam. Terhesség előtt is volt rajtam kb 8 kg felesleg, de most 12 körül mozog és már ez nagyon látszik. Én is úgy tervezem, hogy elmegyek tornázni szülés után és nagyon odafigyelek majd magamra, de az még nagyon messze van.
2011. márc. 9. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mond el neki mi bajod, lehet hogy attól megnyugszol amikor látod a megdöbbenést az arcán, hogy miért ilyen butas a feleségem.
2011. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!