Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nàlatok meddig tart egy...

Nàlatok meddig tart egy összeveszés (csak barátok között)?

Figyelt kérdés
Ha komolyabban összeveszel egy barátoddal/barátnőddel, általában mennyi idő után békülsz ki vele és ki kezdeményezi a békülést? Köszi előre is a válaszokat :)
2011. márc. 9. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
10-30 másodperc akármekkora veszekedés után
2011. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első voltam, nem kezdeményezünk békülést mivel nem veszünk össze mert ha valami nem tetszik rögtön szólunk/le ordítjuk egymást :D
2011. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátaim 10-15 éve vannak mellettem, de még SOHA nem veszekedtünk. Képesek vagyunk úgy közölni a véleményünket egymással, hogy a másik ezért hálás legyen, ne dühös..
2011. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam örökké. Nekem nincs igazi barátom, mert ocsmány szemét volt mind. Még baba korból ismertük egymást a szülők által , aztán oviba és suliba is egy csoportba kerültünk. Nagyon jóban voltunk, sülve főve, minden titkot elmondtunk egymásnak, ki kibe szerelmes stb. én a komolyabb családi problémáimat is az a dög meg egy nap hetedikbe az egész osztálynak elmesélt mindent mire beértem a suliba, és utána állandóan piszkált. nem tudom miért. Most már barátkozna, meg sajnálja...

Középiskolába is egy ilyet fogtam ki. Az harmadikig játszotta a megértő barátnőt, utána támadt hátba. Na nekem ezek után nem kellett több barát...


Csak ilyen beszélgetős ismerősök vannak, azokkal meg nem veszekszek.


25/L

2011. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

25L: Elképesztő, mennyire kifogtad ezeket a szemét kis r*bancokat. Milyen ember az, aki hipp-hopp kiadja a barátját?

Elhiszem, hogy ezek után nem tudsz bízni senkiben, de hidd el, hogy léteznek normális emberek. Én is nehezen találtam meg a barátaimat, és nagyon sokszor bizonyították már, hogy bízhatok bennük. (Az elmúlt 10-15 évben többször voltam sz*rban, mint jóban, és mellettem álltak, segítettek mindenben, lelkileg, anyagilag, lakhatásilag..)

Remélem egyszer majd azt fogod észrevenni, hogy valamelyik "beszélgetős" ismerősöd valahogyan barát lett, akire bármiben számíthatsz!

26L

2011. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én is úgy vagyok vele, mint az utolsó előtti, de engem ez nagyon érzékenyen érint, teljesen értéktelennek tartom magam amiért nincsenek igazi barátaim, csak "haverok" :(

amúgy köszi az eddigieket :))

2011. márc. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!