Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » KÖNYÖRGÖK! Mondjon valaki...

KÖNYÖRGÖK! Mondjon valaki vmilyen megoldást! Nem bírom ezt elviselni?

Figyelt kérdés
apukám barátnőjével van a gond. apukám egy nagyon jóindulatú, jóhiszemű ember és a barátnője kihasználja őt. Anyagilag és máshogy is. Engem meg folyton bánt, beszólogat. Utálom ezt nézni. És én nem tudok nyugodtan itthon lenni, ha ők ittvannak a fiával. Ráadásul a nő bejelentette, hogy ő sohasem akar majd együttélni apával mert ő független stb. Ráadásul szakítani sem tudnak mert ez a nő apa főnöke és akkor elveszítené az állását v. áthelyeznék máshova és akkor kevesebbet keresne. És mi így sem vagyunk gazdagok. Én jövőre tervezem hogy elmegyek koléégiumba, de az még fél év. De aztuán is ez lesz, legfeljebb én nem fogom látni! mit tegyek!!!
2011. márc. 9. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szívesen tanácsolnék valamit, de az egyetlen használható tanács, hogy nyelj egy nagyot és tűrd el.
2011. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem szólhatsz bele, ha apukádnak így megfelel, akkor neked is el kell viselned a nőt. Ha nem él együtt apukáddal, azt a rövid időt, ameddig együtt vagytok bírd ki. Barátkozz a fiával, légy kedves hozzá, hátha megváltozik a barátnő is.
2011. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is hasonló cipőben voltam pár évvel ezelött.szerintem te sem tudsz semmit sem csinálni, mint én anno.próbáld meg kerülni a nőt ahogy csak tudod. sajnállak, mert tom, h milyen érzés. sok kitartást és türelmet neked!!!
2011. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fő kérdés, hogy apukádnak jó-e ez a helyzet, vagy csak azért ment bele, mert félti az állását. Ezt kellene először vele kettesben megbeszélnetek. Ha ez a kapcsolat neki is jó, te nem sokat tehetsz. Amennyiben csak nem akarja, hogy más munkakörbe helyezzék, akkor talán szét lehetne nézni, hogy esetleg az ő szakmájával, tudásával valahol máshol el tud-e helyezkedni.
2011. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb nő, egy másik nőről azt hiszi, hogy csak kihasználni akar, meg dirigálni, meg nem férjhez menni. Pedig alapvetően így is van. A levélírónak nőnek a második nő mind kurv@, az ex meg mind lusta és házsártos. Ami szintén igaz.
2011. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de logikátlan. Ha ő a főnöke és tőle függ apukád anyagi jóléte akkor hogy használja ki anyagilag?
2011. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
apa tanár egy suliban, és az a nő ott igazgatóhelyettes. De ha szakítanak, akkor a nő nem akarja mindennap nézni és azért elküdhetik. És tanári képzettséggel nem sok helyen kap állást.
2011. márc. 10. 07:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy kerülöd, amikor megtudod, hogy megy, te elmész otthonról, vagy bezárkózol a szobába. Így nem zavarhat annyira. Így fél évet simán át lehet vészelni.
2011. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Egsik barátommal is ez volt, de addig tűrte hogy elkezdett folytoosan cigizni, drogozni meg ilyen dolgokat amiket addig csinálta hogy az apja kénytelen volt ott hagyni az állását meg mindent. Egyszóval ezt valahogy máshogy próbáld megoldani...:)

2011. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Talán próbáld meg elfogadni. Apukádnak is kell valaki, aki főz, meg mos rá. Meg egyebek. Anyukáddal egyébként mi van?
2011. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!