Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le aki megírja...

Miért pontozzák le aki megírja az igazat, vagy a helyes megoldást kínálja. Miért jönnek egyesek ide csak kötözködni, beszólogatni, okoskodni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 15:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem érdekel ki pontoz le vagy fel.

A lényeg az, hogy sosem fogom azt írni amit mások olvasni szeretnének, hanem azt ahogy gondolom valójában. Akinek nem tetszik, az nyugodtan pontozgasson le. :)

2011. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%

Nincs jobb dolguk, mást nem tudnak csinálni.

Én ezt az oldalt nem pontozgatásra és pontgyűjtésre használom, hanem információ szerzésre és átadásra.

Én alapból úgy vagyok vele, hogy tanácsot lehet kérni, max. nem fogadod meg vagy nem értesz vele egyet.

2011. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
Ez ilyen..a net anonim mivolta serkenti az embereket erre. Egyébként kíváncsi lennék, hogy ki az, aki pl százezreket fizet egy kutyáért meg tízezreket havonta tápra meg a többire a mai anyagi helyzetben, de ha benézel a kutyás rovatba ott ez megy, mert ezt ILLIK írni. A családi kapcsolatoknál mindenki költözést javasol, mintha olyan könnyű lenne munkát találni és lelépni. A fogyókúrások meg két tictactól is ki vannak akadva, hogy mekkorát bűnöztek és akkor mi legyen, vagy hogy az 50 kilós lánykák kövérnek tartják magukat. Mondani mindent lehet, de a való élet az más. Mehet a lepontozás.
2011. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Régóta vagyok már az oldalon. Megfigyeltem, itt azok vannak a legjobban lepontozva, akiknek a véleményük nem egyezik a társadalom/tömeg által elfogadottakkal. Vagy nem napról napra él és nincsenek anyagi problémái. Őket nagyon utálják itt.
2011. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Engem is lepontoznak vagy kitorlik a valaszomat,mert mast akarnak hallani. Sokszor megirtam az igazt persze az nem tetszett nekik. Es persze az sem,hogy nincs anyagi problemam, nincs hitelem,es jol elek ... na ez vegkepp nem tetszik nekik. Azert mert valaki szegeny es napi 1 ft ja van nekem se lehet 2 ft om. AAAAA
2011. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Engem se érdekel ez a pontozósdi. Csak azért bosszant, mert nyilvánvaló, hogy ha egy kérdésre gyökeresen más választ írsz mint a többség, akkor már nem hasznos a válaszod.


Pl.: ha egy női kérdezőnek, azt mered írni, ha gondja van a párjával, hogy nem kell elvállni, meg kell beszélni, na akkor már teljesen haszontalan a válaszod.

2011. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Ne vedd a szívedre! Én is jártam már úgy, hogy (ebben a kategóriában) írtam választ, és jött: hogy lehet ilyen hülyeséget összeírni. Amikor vissza-válaszoltam, hogy korom alapján már sok mindent megéltem. Akkor azt írta az illető: miért hiszik azt az öregek, hogy ők mindent jobban tudnak? (Nem érdekes, fiataloké a jövő!)


Hiszem, hogy itt mindenki (vagy legalábbis a többség) őszintén, segíteni-akarásból válaszol, és mindenki csak jót akar annak, aki kérdez, vagy éppen zsákutcába került az élete. Azt is tudom, hogy ugyanolyan szitut mindenki másképpen él meg, tehát nem is lehet két embertől ugyanazt a választ várni.


Azokkal pedig, akik csak "szórakozásból, unatkozásból" jönnek és pontoznak, nem számítanak. (Gondolj arra, hogy milyen sivár lehet az életük, ha az ő boldogságukhoz már annyi is elég, hogy brahiból pontozgatnak)

2011. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom itt,hogy ha leírom,hogy talán nem kelett volna szülni a semmire akkor köcsög vagyok,ha azt irom a kedves hölgynek,hogy jelentse fel a férjét aki veri,akkor de hát ő szereti...Ha azt írom,hogy én nem fogok azért rongyokba járni,mert másnak arra futja szemét vagyok,ha leírom hogy nics hitelem,akkor dögöljek meg...De ez sajnos nem csak a gyakorin van így,szomszédom azért beszólt nem rég,mert több parizert vettem,mint ő.Döbbenetes mennyire irigy rosszindulatú ember van.
2011. máj. 10. 15:52
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdekel, most őszintén? Mármint oké, én is szoktam lepontozni másokat, főleg akkor, mikor valami olyat írt, amit akkora hülyeségnek tartok hogy már nem is érzem hogy érdemes lenne rá válaszolnom... De szerintem ez az oldal nem a toplistáról szól, én is sokszor vagyok lepontozva akár 0%-ra is, de nem nagyon érdekel. A lényeg hogy elmondhatom amit gondolok, és én is elolvashatom, más mit gondol. Tanulságos oldal ez.
2011. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Az igazság sokszor fáj, és itt ezzel lehet büntetni a "rosszakat".

Engem is lepontoztak, mert le akartam beszélni egy illetőt az amazon papagáj tartásáról, mivel még soha semmilyen madara nem volt. Lepontoztak, mert pozitív meglátásom van az eu-s csatlakozással. Lepontoztak, mert azt találtam írni egy illetőnek, hogy az ő anyagi helyzetében én még várnék a következő babával. És még sorolhatnám.

Volt a százalékom már a béka seggel alatt is, mert segíteni próbáltam, de a tanácsaim nem tetszettek, mert másnak más volt a véleménye. De a szex, szerelem és a szórakozás témakörben szívesen osztanak pozitívot.

2011. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!