Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Mivel megy el...

Munkanélküliek! Mivel megy el a napotok? Mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés
Kezdem magam nagyon rosszul érezni amiért nincs munkám. Persze folyamatosan keresek. Sokszor értelmetlenül telnek a napjaim, főleg mostanában. Ti hogy viselitek ezt az egészet?
2011. márc. 10. 10:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
Én pl itt szórakoztatom magam ezen az oldalon.
2011. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%

Nekem sincs jelenleg munkám.Mindenhol, hogy majd értesítenek.

Most pl várom, h hívjanak egy helyről, szerdán adtam be az önéletrajzomat.

Elfoglalom magam,itthoni teendők.

vagy gépezek.Közben keresek melót

2011. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Én minden nap azon vagyok, hogy találjak végre munkát. Önéletrajzok, cégeket keresek fel, küldöm az önéletrajzokat stb...

Persze mellette a háztartás.

Én javaslom, hogy ti is ezt csináljátok... én szégyenlem hogy munkanélküli vagyok és tenni szeretnék ellene...

2011. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nagyon sokan vagyunk így. Most megyek főzni, később még írok.
2011. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Én is azon vagyok, hogy legyen munkám. De mindenhol, hogy majd értesítenek.

Volt, hogy egy nap 30 helyre beadtam és semmi...

2011. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%

Előző vagyok, meg a második. Jelenleg pályakezdő. Szóval mindenhol, a tapasztaltakat keresik. De könyörgöm, hogyan szerezzek tapasztalatot, ha esélyt sem kapok?

Május óta keresek, járom a várost.....De nem adom fel.

Sokan vannak így...

2011. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Munkakeresés, de persze mellette a háztartás vezetése sem piskóta. + ott a 2 gyermekem, akiket nevelni is kell. Sokszor volt már olyan, hogy piszok jól jött, hogy munkanélküli vagyok, mert száguldani kellett be a lánykámhoz a suliba a gyógyszerrel, mert fulladt. (asztmás) Persze mindig van nála, de már nem segitett, az erősebb meg itthon van. De nem lakunk messze, igy meg lehetett oldani. Munkahelyről ezt nem lehet. Szóval jött már jól. De szeretnék dolgozni, ezért folyamatosan keresek, és ez elviszi a nap nagy részét.
2011. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyelvvizsga hiánya okozza a gondot, amire éppen készülök. Ha letettem, utána lesz munkám is. Addig lakásfelújítás volt, lomtalanítás. Ha letettem a vizsgám elkezdek fogyózni is. Ilyenekkel töltöttem az időmet.

23N

2011. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzem hogy értelmetlenül telnek a napjaim,pedig én is főzök minden nap, házimunka stb... Nagyon rossz. Nekem hosszú órák is elmennek mire átnézem az összes álláshirdető oldalt és kiválasztom a megfelelő állást.Ha van. Akkor megfogalmazom/megírom a motivációs levelet, korrigálok az önéletrajzon stb. És már megint este van.
2011. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
Délelőtt gépezek aztán lefekszem tévét nézni este felkelek megfürdök és alvás. Szomorú, hogy ilyen lustaságra vagyok ítélve, de egy kis faluban élek és semmi látnivaló sincs, hogy néha kimozduljak. Amúgy a párom is itthon van, Ő vásárol főz és mosogat. Néha Én is, de Ő nem gépezik ezért nehezebben találja fel magát, viszont imád sütni, főzni. Mindketten évekig dolgoztunk túlóráztunk és bedolgoztunk is mellette, aztán ez lett belőle betegség és pénztelenség. Nagyon szeretnénk újra dolgozni, de egy egészséges fiatalnak sem könnyű, az idősebb korosztálynak még nehezebb, főleg ha csak álló vagy csak ülő munkát végezhet. Tehát unalom a köbön, pedig még mi is jók lennénk valamilyen munkára.
2011. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!