Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Mivel megy el...

Munkanélküliek! Mivel megy el a napotok? Mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés
Kezdem magam nagyon rosszul érezni amiért nincs munkám. Persze folyamatosan keresek. Sokszor értelmetlenül telnek a napjaim, főleg mostanában. Ti hogy viselitek ezt az egészet?
2011. márc. 10. 10:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Vezetem a háztartást,főzök,mosok,takarítok netezek, sokat olvasok,néha a képzőművészettel is foglalkozom,mivel az a hobbim.Az állástalanság anyagilag rossz,másrészt viszont van előnye is.Így sok időt tölthetek a gyermekemmel.Mikor megbetegszik, akkor látom leginkább előnyét annak,hogy itthon lehetek, mert azonnal el tudom kísérni az orvoshoz.Ha én betegszem meg,akkor sem kell attól félni,hogy most ezért kirúgnak,kipihenhetem magam.
2011. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:

A szüleim már gyerekkorom óta hangsúlyozták a nyelvtanulást, és igazuk lett.

Két éve élek külföldön, már csak az államvizsga van hátra Magyarországon, de sosem tudnék már otthon élni.

Az elhelyezkedés külföldön is nehéz. Fiatal vagy, nő vagy, idős, ...stb. ugyanazok a sztereotípiák...sehol sem jó...de nem adom fel.

2011. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

egyre feszültebb vagyok, egyre jobban rágörcsölök az egész munkakeresősdire, egyre rosszabb

teljesen bedepiztem, pedig először még frankón el tudtam magam foglalni

most már nagyon nehéz

sokszor érzem céltalannak, szarnak az életemet

2011. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

03-10 11:33

Ne váltsd ki a Start kártyát, ha még nincs munkád! A Start kártya a kiváltásától érvényes, a kedvezmény attól a naptól jár tekintet nélkül arra van-e munkád, vagy nincs. A munkaadónak az a jó, ha a START kártya kedvezményeit teljességében tudja lehasználni, de ha már csak a negyedét tudja, az nem jó.


Amúgy pályakezdő vagyok 1,5 éve nem találok munkát. Ha munkainterjúra is behívtak, kamuállások voltak: Aloe Vera és hasonlók. Volt ahol csak behívtak, hogy megnézzenek maguknak, aztán el is küldtek. Nincs semmi reményem, hogy találok munkát.


Általában felkelek, megreggelizem, gépezek látástól vakulásig, takarítok, segítek a főzésben, tornázom, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, esetleg könyvtárba járok, könyvet olvasok, boltba futkározom, találkozom valakivel.

2011. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
En evek ota munkanelkuli vagyok, mar nem is erdekel az egesz. nem keresek munkat. szerencse a baratom jol keres,eltart.egesz nap csak takaritok,fozok, setalok,tornazok,este edzesre jarunk. valamikor egesz nap netezek. ragyog a lakas,ki van vasalva. megtanultam sutemenyt sutni amiota itthon vagyok a nagy unalmamban.
2011. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nekem Anyukám munkanélküli és nagyon rosszul viseli. Az egészsége sajnos jelenleg nem engedi,hogy munkája lehessen,és ezért nagyon ki van,mert imád dolgozni,sürögni-forogni. Valószínű,hogy sajnos jó ideig még nem is lesz állása.:S Sokat jár a barátnőihez,szomszédba,nagyszüleimhez szóval nem ül itthol,mert állítása szerint "bedilizne",ha nem mehetne el itthonról.Szóval elég rosszul viseli,de talán még lehet majd munkája.

17L

2011. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Engem elküldtek 14 év után,mikor már szaladt a szekér nem volt szükség rám.

Mikor kezdték ezt a maszek munkát halvány fogalmuk sem volt mitől döglik a légy,én már tízen egynéhány évig ezzel foglalkoztam.Volt olyan, hogy sokáig egyedül csináltam kettő ember munkáját,ráment a házasságom a gyermekeimmel való kapcsolatom/a sok bent dolgozás miatt/.

Belerokkantam a munkanélküliségbe,sehol nem kellek,szerintük "idős"vagyok már.

Most a párom "tart el",igaz itthon elláttam a háztartást ahogy tudtam,most teljesen lerokkantam menni nem tudok,ezt hogy lehet kibírni, átélni.Nem sajnáltatni akarom magam de mindenhol eddig elutasítottak.A munka közvetítőnél nem is kellett 3 hónapig jelentkezni,másnak havonta be kellett járni ellenőrzésre.A mi korosztályunkat már leírták. Hol van az ígéret,hogy szükség van a szakmai tapasztalatunkra? Ez csak mese!

2011. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!