Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lányotok ott aludhatna...

14 éves lányotok ott aludhatna a 16 éves barátjánál?

Figyelt kérdés
Meg engednétek neki? Két hónapja járnak.
2011. márc. 10. 14:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos nem. Oké, hogy tinik, oké, hogy teret kell nekik adni, és megbízni bennük. De ez már sok.

Te megengeded?

2011. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Én nem engedném meg és azt sem, hogy a fiu aludjon nálunk, 14 még túl fiatal.
2011. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
90%

Dehogyis :D

14 évesen még sétáljanak kézenfogva a parkban és menjenek cukrászdába, esetleg moziba.

2011. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom. A barátja rendes , felelőség teljes ember. :)
2011. márc. 10. 14:41
 5/40 anonim ***** válasza:
67%

Én akkor már jobban örülnék, ha inkább a fiú jönne hozzánk aludni. Persze ez függ attól is, hogy mennyire érett a 14 éves lányom. De mindenképp csak úgy engedném meg, hogy ebből nem lesz rendszer, nem naponta, két naponta alszanak egymásnál, mert az már kb. olyan, mintha együtt is élnének, ahhoz meg szerintem mindketten fiatalok.

Meg mondom, ez egyéni érettség kérdése is. Ismerek olyan 14 évest, aki nagyon is felnőttesen viselkedik, tisztában van a döntései következményeivel, stb., de olyat is, aki kb. 7-8 évesekre jellemzően viselkedik, és kb. belátása is annyi van, mint egy kisiskolásnak.

2011. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
58%

2 hónap után még biztos nem

ha fél év után is együtt lesznek akkor lehet hogy elgondolkodnék rajta

2011. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
62%

Annak ellenére, hogy nem olyan rég volt a tini korszakom, azt mondom, hogy a helyedben nem engedném. Kislány még, nem is ismerik egymást annyira a fiúval, hogy azt mondjam nem akarhat tőle semmi rosszat. Meg gondolj bele, ha már 14 évesen a kis barátjával aludhat, 16évesen mikor tetkót akar a hátára azt is megengeded neki, mondván hogy tinédzser, hadd élje ki magát? Nem! Majd eljön annak is az ideje, amikor az önmaga ura lehet, de amíg kislány szabályozni kell bizonyos mértékben, hogy ne kanászodjon el!


20/L

2011. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
16%
Annyi, hogy adj a kezébe egy óvszert és engedheted. Korábban érnek a mostani tinik, mint az őket megelőző korosztály, ezt tudomásul kell venni.
2011. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%

;)

Szerintem a kérdező a lány.


Nem engedném meg, egy 14 éves kislány ne éljen rendszeres nemi életet, főleg nem egy két hónapos futó kalandban.

Ha a fiú nem tud két hónapnál többet várni, akkor jobb, ha nem is járnak, mert csak lukra hajt.

Ezt megbeszélném a lányommal is, hogy miért nem.

Ha kibírják együtt egy évig, akkor a szex 15 évesen még mindig korai, de már "kiérdemelték egymást".


Amúgy tedd fel úgy a kérdést, hogy egy 16 éves fiú csináljon-e gyereket a 14 éves lányodnak?

Mivel a szexben mindig benne van a lehetőség, hogy gyerek lesz a vége (vagy abortusz), ezért nem célszerű ilyen fiatalon elkezdeni a gyerekcsinálást.


Türelem, türelem.

2011. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Később igen, de 14 évesen még korainak tartom. Főleg 2 hónap után!
2011. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!