Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok a barátom 17.2...

16 éves vagyok a barátom 17.2 éves kapcsolat után megengednétek hogy a lányotok a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
Mert nálunk nem engedik hogy együtt aludjunk! csak azt hogy ő itt aludjon...
2010. jún. 8. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

es az nem eleg? egyebkent megengednem, de a szuleidnek nem az a baja, hogy egyutt alszotok, hanem valami mas. ismerik a srac szuleit? mert ha nem akkor teljesen ertheto a dolog? esetleg a srac messze lakik, vagy talan nem olyan kornyeken ami a szuleidnek netan nem szimpatikus?

szerintem az teljesen eleg, hogy nalatok aludhat, de ha tobbet akarsz akkor kerdezd meg, hogy miert nem.

2010. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én szegeden lakom ő algyőn és ismerik a szüleim
2010. jún. 8. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

kérlek ne indíts el újabb lavinát....naponta válaszolunk ilyen értelmes kérdésekre...Titeket úgyse érdekel csak annak a véleménye aki azt mondja hogy MEGENGEDNÉ...a többi szerintetek mind prűd és idétlen...szóval hagyjuk



Amúgy itt vannak a válaszok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én engedném. elég régóta jártok, hogy komolynak lehessen gondolni.
2010. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

21.34.

váó, eddig ilyenekbe nem is nagyon gondoltam bele, de ahogy ezt így írtad...: TÉNYLEG!!!:D


amúgy ha nagyon akartok szexelni azt akár nappal is lehet, nem kell ahhoz ott aludni, ha meg nem, és tényleg csak "alvásról" van szó, akkor nem tökmindegy??

2010. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

21:34-es ha valami problémád van nem kell válaszolni...

a többi választ köszönöm:)

2010. jún. 8. 22:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt én is megengedném, hogy a lányom barátja itt aludjon, de én sem engedném el egy másik településre egy vadidegen családhoz. Ráadásul honnan tudhatnám biztosra, hogy valóban ott lesznek és nem mondjuk az éjszakában buliznak. Más lenne a helyzet, ha ismerem a szülőket a fiú részéről. De ennyi info után, amit megadtál, ezt tudom mondani.
2010. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megengedném, mert szexelni lehet fél kettőkor suli után is, amikor a szülők dolgoznak... Amúgy nekem megengedték (17 voltam), mégsem lettem terhes, meg könnyűvérű, 28 voltam, amikor megszületett a fiam. Házasságból tervezett babaként. :) Bár nekem szimpatikusabb, hogy a fiú aludjon a lánynál. (Nekem így engedték.)
2010. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

21:34

vagyok, nekem úgy látszik Neked nem tetszik valami:D

Belenéztél a javallott válaszaimba? gondolom nem:-S

2010. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen egy ilyen hosszú kapcsolat után már igen:) de tényleg inkább a fiú aludjon nálatok.

én egyébként csak a 16 alatti szexet ellenzem,bár pont én beszélek,én fél évvel alatta voltam a korhatárnak:) de páommal azóa is együtt vagyunk,együtt élünk.

17L

2010. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!