Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy van-e valami nő már a férjem életében?

Figyelt kérdés

Külön élünk már 3 hónapja, én hazajöttem a kicsi gyermekünkkel a szüleimhez, ő maradt a házunkban, külön településen élünk így. Nem maradtam a házban, mert iszonyatos volt, állandó feszültség, anyósom kiborított, állandóan ott lebzselt. A gyereket elég sűrűn látogatja, csak akkor nem jön, ha éppen dolgozik aznap és este ér haza. Úgy érzem van valakije! Már régóta. Hogy tudnám kideríteni? Már rákérdeztem tőle, de tagadja, azt mondja bolond vagyok.

Azért jöttem el, mert nem foglalkozott velünk eléggé, mondhatni egyáltalán nem, csak a haverok, buli számított. A kisbaba nem. Mostanában foglalkozik vele, hogy eljöttünk és nem vagyunk ott nap mint nap. Amikor otthon voltunk csak aludt egész nap, amikor nem dolgozott, semmit sem csinált, nem tetszett neki, ha a gyerek sírt és nem hagyta aludni.... Önző ember. Nem hívott azóta sem haza minket, beszélgetni nem lehet vele, nem érdekli semmi. Mostanában olyan érzésem van, hogy megcsal, mert ugyebár még a férjem. Nincs köztünk semmi testi kapcsolat, eleinte volt, de kb 1 hónapja nincs, mert meguntam, mondtam ha nem akarja hogy visszamenjünk akkor mást se akarjon. Ez így nem működik. És amilyen lekezelő velem mindig... Úgy véli szarul nevel a kicsit, pedig egy életvidám, aranyos, ügyes, okos kislány. Annyi a probléma, hogy nagyon ragaszkodik hozzám. Dehát kihez ragaszkodjon?? Én vagyok neki csak a biztos pont születése óta!!

Sohasem tudom merre járkál, csak néha kérdezek rá, ő azt állítja nem megy sehova otthon van mindig. Na ezt kizártnak tartom. Annyira az az érzésem, hogy van valakije! Hogy derítsem ki, ha tagad? Sokszor hazudott már nekem, titkolt el dolgokat, így nem tudom mikor mond igazat.


2009. febr. 19. 22:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Még mielőtt azt kérdezitek miért érdekel, azért mert még szeretem és reménykedek hátha visszakapom a régi férjemet.

És egyébként meg iszonyúan fájna ha kiderülne megcsal. De szerintem mindenki így lenne ezzel hasonló szituban is.

2009. febr. 19. 22:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Onnan kezdve, hogy elhagytad - mert voltaképp erről van szó - szerintem jobb Neked ha nem tudsz a személyes dolgairól. Igen, papiron valóban a férjed de ugye Te sem gondolod azt, hogy ilyen egy normális házasság? Ha viszont ez a legfontosabb számodra, hogy megtudd akkor fogadj egy magánnyomozót és az majd kideríti. És készülj fel arra is, hogy nem lesz olcsó.
2009. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Nem bantani akarlak, de talan te is tehetsz errol az egeszrol. Elgondolkodtal mar azon, hogy vajon nem azert jart el otthonrol a ferjed, mert allandoan kombinalsz? Nem lehet azzal megtartani szerintem egy ferfit, ha allandoan piszkaljak, "eluldozik" otthonrol. Csak azert irom mindezt le, mert en is majdnem igy jartam. Kisfiam szuletese utan nagyon megvaltoztam, mindenkitol feltettem a gyerekem, nem szerettem, ha mas is fogta, meg az apja sem, allandoan bele kotottem, hol ez nem tetszett, hol az nem tetszett, es nagyon elhidegult tolem emiatt. Szerencsere kesobb elmult ez a bolondsagom, es minden jol mukodik azota a ferjemmel. Szerintem ne kombinalj annyit, hanem mutasd meg neki, hogy az a no vagy, akit megismert es akibe beleszeretett, akitol egykor gyereket akart. Engem az "ebresztett" fel, amiko egy beszelgetesunk alkalmaval, mindezt elmondta a ferjem, es nalam az hatott, amikor azt mondta, hogy sokszor banja, hogy gyereket akart tolem valaha is...

Szerintem ha neked is sikerul valtoztatni, akor meg lehet jovoje a kapcsolatnak, hisz van egy kozos gyereketek. A ferjed nem ismerem, nem tudhatom, hogy kinek adjak igazat, valoszinuleg neki is es neked is megvannak a sajat hibaitok, de hidd el, ha nem vagy annyira piszkalodos, akor talan meg lehet kozos jovotok.

Sok sikert!

2009. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne kínozd magad.Olvasd el amit írtál róla."Önző ember,lekezelően bánik veled,nem hív haza,többször hazudott"...stb....zárd le magadban a kapcsolatotokat.Ha neki nem vagy fontos,azt jelenti már nem szeret.Akkor meg mit akarsz tőle?Boldogtalanok lennétek mindketten egymás mellett,mint ahogy azok is voltatok,különben nem ez lenne most a helyzet.Jobb lesz,ha elfogadod,és új életet kezdesz.Ha állandóan az foglalkoztat,hogy Ő mit csinál beleőrülsz.Még azt is kritizálja ahogy a gyereketeket neveled.Ne faggasd,hogy mikor mit csinál,kivel van.Nem éltek együtt már,így nem tartozik rád.Biztosan Ő sem féltékeny rád,ezzel is bizonyítja nem szeret.Értsd meg ezt,és törődj bele.Magadnak is szívességet tennél vele.Ha ellenőrizgeted csak elmérgesedik köztetek a kapcsolat,amivel a gyereketeknek is csak ártatok.

Sajnálom,hogy így jártál,hogy olyan embert szeretsz aki nem méltó erre.De minél előbb túlteszed magad a házasságodon,annál előbb lesz esélyed rá,hogy boldog lehess valaki mással.


Minden jót,sok szerencsét hozzá.

2009. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a tény, hogy nem hív titeket haza és lekezelően bánik veled sokszor elárul egy sajnálatos dolgot: nem vágyik családi életre. Az én férjem sem tökéletes, de ha itthagynám, már másnap reggel jönne, hogy menjünk haza!

Gondolom miután otthagytad,mert ugye ez történt, őúgy fogta fel, hogy akár vége is lehe a kapcsolatnak, de azért még egy kis testiség belefér! Lehet, hogy még nem készült fel a családi életre? Azt nem írtad, hogy a terhességed alatt hogyan viselkedett, várta-e a babát, mert az is sokmindent elárulhat.

A volt lakhelyeden nem volt egy barátnőd, rokonod, aki tudhatja, hogy van-e azóta valakije? Nem akarlak elkeseríteni, de a sógorom is hasonló szituban volt és volt nője, mikor elkezdte hanyagolni a családját Külön éltek már ők is, de a felesége még próbálkozott, mint te).

Mi lenne, ha egyszerűen rákérdeznél, hogy szeretne-e újra együtt élni veletek?!

Sok sikert a továbbiakban, akárhogyan is alakulnak a dolgaid!

2009. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nagyon eros es ugyes vagy, hogy eltudtal jonni tole, pakoltal es elkoltoztetek a kicsivel. Nem minden no kepes erre, epp a szerelem miatt, amit te is irsz.

Ne legyel feltekeny, szerintem nem erdemes, ugyis megcsal, ha megakar. Mindegy, nem ez a legfontosabb most, hanem inkabb, ulj le vele, mondd meg neki mit akarsz, es mondd meg neki dontson. Adjal neki megegy eselyt.

2009. febr. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Ő küldött el?Mert ha nem akkor sajnos már semmi közötök egymáshoz,kivéve a gyerek.Sőt,szerintem elérte amit akart:megszabadult tőled.Egyébként gyanusan hasonló kérdés lett nemrég feltéve csak másképp megfogalmazva de a te stílusod.
2009. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem én írtam azt a másik kérdést biztos, mert ilyet most írok először, eddig csak magamban fortyogtam. De szerettem volna véleményeket látni és olvasni. Köszönöm nektek.

Én jöttem el, miután már a harmadik este ment el egymás után bulizni és azt mondtam neki, miután elaltattam a kicsit és kimentem hozzá és láttam készülődik, hogy ha megint elmegy és itt hagy minket, akkor most lát itt engem és a kicsit utoljára, mert elegem van a részeges hazaérkezésekből és az egész napos henyélésből. Foglalkozzon velem!! Hiányzik hogy együtt legyünk, hogy csak összebújjunk. De hidegen hagytam, nem érdekelte, azért is ment a haverjaival, meg vagy 3 üveg pia társaságában és a fene tudja mikor ért haza, mert bizony kizártam! Amit szintén megmondtam neki, hogy bezárkózok, mert nem fogok megint idegeskedni és nem aludni, a kicsivel vagyok így türelmetlen, ha fáradt vagyok. De nem is jött, valami haverjánál aludt, vagy ki tudja.... Mindig tagad, amikor gyanús helyzeteket észlelek.

És ezek után kb 4 napig nem is látta a gyermekét, mire eljött majdnem 1 hét eltelt. De mostanában naponta itt van. Kérdeztem, akarod hogy visszamenjünk, megpróbáljuk újra? Ennyit mondott, nekem mindegy, ha akarsz gyere, ha nem nem, te jöttél el, nem én mondtam hogy menj. Ez is lekezelő. Szerintem. Tehát várok, hátha az idő majd hoz jobbat, de lassan beadom a válást, ha nem változik a helyzet.

Köszönöm mindenkinek :)

2009. febr. 20. 17:30
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a véleményem, hogy a leírásod alapján neked ott jó, ahol vagy. Ne akarj olyan embert visszakapni, aki önző és egy naplopó. Az nem apatípus, amire neked szükséged lenne. A hibát ott követi el az ember, hogy azt hiszi, hogy a másik megváltozik - ez pedig sosem következik be, hacsak nem ő is akarja. Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy kiderítsd van-e nője, hanem, hogy mikor lehet elintézni a válást.
2009. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem teljesen igazad van, csak tudod olyan nehéz ebbe beletörődni. Beleestem abba a hibába, hogy rosszul választottam és ezt nehéz elfogadni, amikor szerintem mindenki szeretné, ha boldog és amennyire csak lehet tökéletes élete legyen. Én is így éreztem és minden kezdett volna helyrerázódni anyagilag is és mindenhogy és akkor ő..... Ez a felismerés, hogy csalódtál és pofára estél és megint kezdhetsz mindent elölről, amikor már évekbe tellett, de kiépítettél egy életet... Nehéz ezt elfogadni és a hátad mögött hagyni. De muszáj, nem húzhatom tovább.
2009. febr. 20. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!