Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy van-e valami nő már a férjem életében?

Figyelt kérdés

Külön élünk már 3 hónapja, én hazajöttem a kicsi gyermekünkkel a szüleimhez, ő maradt a házunkban, külön településen élünk így. Nem maradtam a házban, mert iszonyatos volt, állandó feszültség, anyósom kiborított, állandóan ott lebzselt. A gyereket elég sűrűn látogatja, csak akkor nem jön, ha éppen dolgozik aznap és este ér haza. Úgy érzem van valakije! Már régóta. Hogy tudnám kideríteni? Már rákérdeztem tőle, de tagadja, azt mondja bolond vagyok.

Azért jöttem el, mert nem foglalkozott velünk eléggé, mondhatni egyáltalán nem, csak a haverok, buli számított. A kisbaba nem. Mostanában foglalkozik vele, hogy eljöttünk és nem vagyunk ott nap mint nap. Amikor otthon voltunk csak aludt egész nap, amikor nem dolgozott, semmit sem csinált, nem tetszett neki, ha a gyerek sírt és nem hagyta aludni.... Önző ember. Nem hívott azóta sem haza minket, beszélgetni nem lehet vele, nem érdekli semmi. Mostanában olyan érzésem van, hogy megcsal, mert ugyebár még a férjem. Nincs köztünk semmi testi kapcsolat, eleinte volt, de kb 1 hónapja nincs, mert meguntam, mondtam ha nem akarja hogy visszamenjünk akkor mást se akarjon. Ez így nem működik. És amilyen lekezelő velem mindig... Úgy véli szarul nevel a kicsit, pedig egy életvidám, aranyos, ügyes, okos kislány. Annyi a probléma, hogy nagyon ragaszkodik hozzám. Dehát kihez ragaszkodjon?? Én vagyok neki csak a biztos pont születése óta!!

Sohasem tudom merre járkál, csak néha kérdezek rá, ő azt állítja nem megy sehova otthon van mindig. Na ezt kizártnak tartom. Annyira az az érzésem, hogy van valakije! Hogy derítsem ki, ha tagad? Sokszor hazudott már nekem, titkolt el dolgokat, így nem tudom mikor mond igazat.


2009. febr. 19. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik válaszoló vagyok. Remélem tudsz új életet kezdeni! Legyen erőd! Sok a pozitív példa, hogy lehet még szép életetek! Neked valaki mást rendelt az Ég! Arra azonban nagyon figyelj, hogy a gyermeked legyen az első mindenekfelett!

Sok szerencsét az élethez!

2009. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bátorítást. Azt hiszem jelen esetben rám fér. :) Igyekszek mindent elkövetni, még nem tudom hogyan, de a kicsinek tökéletes és boldog élete lesz, ez biztos!! Imádom őt. Ő az életem értelme!


Minden jót és sok boldogságot nektek is !

2009. febr. 21. 17:00
 13/13 anonim válasza:
Hagyd Őt,nem érdemel meg benneteket.Nem szeret,az biztos.Csak önmagát szereti,és ez úgy tűnik,így is marad.Kezdj új életet,ne pocsékold rá a drága időd.Mással nagyon boldog lehetsz még.
2009. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!