Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy házaspár külön szobában...

Ha egy házaspár külön szobában alszik, akkor nem szeretik már egymást?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm valamelyik nap említette, hogy van egy rokona akinek a szülei nem együtt alszanak, ezért az jön le, hogy már nem szeretik egymást.

Szerintem ez nem feltétlenül van így, mert nekem a nagyszüleim kb 50 éves koruktól kezdve külön aludtak, mert a pap iszonyúan horkolt. A szüleim is külön aludtak miután megszülettem, mert apuval nem lehetett együtt aludni + elég anyás voltam. Ehhez képest szerették egymást. A szexuális életükről nem tudok (hála Istennek...) de szerintem jól megvoltak egymással.


Mit gondoltok? Ez ennyire összefügg?


2011. márc. 10. 16:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Hát régen úgy volt, hogy a házaspár mindkét tagjának volt külön ágya, de volt egy közös is. És külön aludtak. És így egy csomó konfliktustól megmenekültek, horkolás, stb.
2011. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem kell arra gondolni, hogy ne szeretnék egymást. Sőt Egyre inkább bevett szokás (nyugaton), hogy a házaspároknak külön szobájuk van, és külön alszanak. Azt is hallottam, hogy a jó házasság alapja a külön hálószoba:) és ebben lehet is vmi;)
2011. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is van hogy külön alszanak, abból az okból, mert anyukámnak mindig melege van, és a szomszéd szobába nem fűtünk így átmegy aludni. Vagy ha tv-zni akar, de apa már nagyon nyöszörög akkor is átmegy hogy nyugodtan tv-zen, de ettől még szeretik egymást.. 28 éve házasok.
2011. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Amióta megszülettem, anyámék külön alszanak. Nagyon nem volt ez így jó. Apám teljesen elhidegült. 24 év után kitört apámból, anyám meg nem akarja elismerni, hogy ő is nagyban hibás, és most rengeteget veszekszenek.
2011. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy külön alszanak még nagyon is szerethetik egymást.
2011. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Most olvasom: a pap horkolt :D

Persze nem papra gondoltam, hanem a papára :DDD


Köszi a válaszokat

2011. márc. 10. 17:04
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Mi lassan négy éve alszunk külön a férjemmel. Ennek semmi köze sem a szeretethez, sem a szexhez. Nálunk az volt, hogy megszületett a lányunk, akihez én átköltöztem, mivel így volt ésszerű. A párom hatra jár dolgozni, úgy meg nem tudott volna aludni, ha én kétóránként, óránként felkelek, és átmegyek a másik szobába szoptatni a babát. Ha a lányunkat hoztuk volna át a hálóba, akkor is ugyanez lett volna, így én költöztem. Aztán kislányom csecsemőkori alvászavara kissé elhúzódott, mert még kétévesen is majdnem óránként felébredt. Emellé még alvajáró is, szóval balesetmegelőzés szempontjából is maradnom kellett, mert még így is előfordult, hogy nem ébredtem fel időben, a lányom meg lesétált az ágyról. Szerencsére ez mostanra már ritka, de előfordul. Viszont mire visszaköltöztem volna a hálóba a férjem mellé, ismét teherbe estem, így meg megint nem volt értelme, mert pár hónap után megint a gyerekszobában kötök ki. Egyébként előfordult hogy együtt aludtunk volna, de a párom felkelt és átment a másik szobába, mert zavarta a horkolásom :DD Újra össze kéne szoknunk, de az is lehet hogy ez már így marad. A párom sem panaszkodhat ami a horkolást illeti, úgyhogy az nyer, aki előbb elalszik :D

A kapcsolatunkat viszont ez egyálltalán nem befolyásolja.

2011. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Hát szeretet lehet köztük, de szerelem már rég nincs.
2011. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Már hogyne befolyásolná a kapcsolatokat az ilyesmi, nem is értem hogy hiheti ezt bárki. Aztán csodálkoznak, hogy meg lettek csalva.
2011. márc. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a megcsalásnak meg végképp nincs ehhez köze :D Hány embert csal meg a párja, pedig együtt alszanak? Ez olyan, mintha a sorozatgyilkosságot összefüggésbe akarnád hozni a kenyérfogyasztással. Mert kimutatható, hogy a gyilkosok a tettük elkövetése elötti 48 órában ettek kenyeret :D

Ugyanannyi szex van nálunk mintha együtt aludnánk, és a kapcsolatunk is ugyanolyan, sőt mióta van gyerek még jobb is lett :)

2011. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!