Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom azt, ha egy...

Honnan tudhatom azt, ha egy srácnak csak pótlék vagyok az ex nője után? Vannak konkrét jelei, vagy viselkedés vagy bármi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mikor szakítottak? közvetlen utána jöttetek össze?
2011. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még nem járunk, csak udvarol a srác, holnap mennénk randizni... kb 1-1,5 hónapja szakitottak
2011. márc. 11. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ez is benne lehet, igen..légy óvatos, pont ezért, nem biztos, hogy fejjel kellene rohanni a falnak.én egyszer sajnos így tettem, utána meg titokban még voltak dolgai a volt nőjével, de a fájdalmomtól persze általam meg tudta kímélni magát. Hány évesek vagytok amúgy?
2011. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te lány! Addig pörögsz ezen a holnapi randin, hogy akkor sem fogod látni a jó dolgokat, ha az orrod előtt lesznek, mert csak azt fogod lesni, hogy mi van ha, mi lesz ha, mi történik ha......... Ááááá, lazulj már el egy kicsit!! :)
2011. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj nyugodj már meg.Minden rendben lesz azon a randin.Ha pótlék leszel hidd el érezni fogod.(De nem leszel az ne aggódj).
2011. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

szóval kb már 3hete udvarol nekem a srác... élőben tiszta édes meg minden folyton ő ir rám...:) naponta 2órát dumálunk

mostis kérdezte, h este leszek-e mert megy edzésre:)

2011. márc. 11. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

hidd el, meg fogod érezni, ha nem stimmel nála vmi!

am. kevésnek tűnik ez az idő, amióta szakítottak, de ha 1 unalmas, ellaposodott, v. soha nem lángoló érzelmekkel teli kapcsi volt, akk ne aggódj!:)

bár én a másik oldalon voltam (az exnő)...tényleg van ilyen, amit az 1ik előző mondott, mi összejártunk a csaj mellett is exemmel, m túl viharosan szakított...

egyébkét elég sokáig együtt volt a lánnyal, de ő rájött a megcsalásra, és nagyon megsérült, amiért bűntudatom is van... Neki is, ennek ellenére mégis otthagyta 2 év után, és visszajött hozzám, m rádöbbent, én vok az igazi.

sztem jó, ha minden eshetőségre felkészülsz, de azért légy pozitív :)

és sok sikert a köv. randihoz. :D

2011. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy exem, aki szerintem engem pótléknak használt anno. Az adott okot a gyanakvásra, hogy rengeteget beszélt a volt nőjéről (akinek szintén új kapcsolata volt, ő ejtette a barátomat, lehet, hogy meg is csalta a végén). A pasi sokat beszélt róla, tartották a kapcsolatot, sok dolog kapcsán szóba hozta, hogy "XY-nal ez így volt". A haverja is ismerte a volt bnőt, ő is mondta, amikor 3-an voltunk, hogy "milyen kár, hogy nincs itt XY". A csajtól kapott plüssállat is kint volt a polcán fő helyen. (Nem várom el, hogy kidobja, de legalább tehette volna kicsit kevésbé feltűnő helyre.)


Nekem ez elég ok volt a gyanúra, és meg is kérdeztem, hogy túl van-e már ezen a lányon. Azt mondta, igen, és csak barátként néz rá. Akkor hittem neki. Ma már inkább azt gondolom, hogy saját magának is hazudott.


De ez csak az én esetem, ebből nem kell következtetéseket levonni, minden eset más.


Ott egyébként kb. 1.5 év telt el szakításuk óta (de a szakítás után még hónapokig együtt laktak, egy ágyban aludtak állítólag anyagi, kényelmi okok miatt, csak nem volt szex). Ők 3 évig voltak együtt, mi 8 hónapig.


Egyszer, mikor már romlani kezdett a kapcsolatunk, azt mondtam neki, hogy úgy érzem, értem nem tesz meg annyit, mint anno a volt barátnőért. Erre azt mondta, hogy "hát, egy 7 hónapos kapcsolatot össze se lehet hasonlítani egy 3 évessel".


Hm... Érdekes.


A helyedben én is úgy állnék hozzá, hogy picit azért tartanék a dologtól, ne nagyon bonyolódj bele egyelőre érzelmileg. De próbálj azért ne görcsölni, laza lenni. Hát, tudom, nem egyszerű a kettő így együtt. Drukkolok!

2011. márc. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt
2011. márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem pont így volt.mind2en akkor másztunk ki egy hosszu kapcsolatból, kb 1 hónapja mikor először találkoztunk...én is féltem.de lám már 4 éve együtt vagyunk, megvan minden, sőt még 1 picit több is, hisz már a közös babánkat várom.ne aggódj annyira.Mit veszíthetsz?
2011. márc. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!