Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon illetlen viselkedés lenne?

Nagyon illetlen viselkedés lenne?

Figyelt kérdés
Felesgem anyukájáról van szó. (szándékosan nem nevezem anyósnak,mert gyűlölőm az öreglányt) Rengetegszer tört borsot az orrom alá és hazudozis össze-víssza kötözködik velem,egyszóval a sátán kutyája hozzá képest egy szelíd pincsikuty. Na most ez a banyi igen idős már és beteges 73 éves. És most jön ami miatt ide írtam. Megfogadtam,hogy ha meghal ez a vén szatyor,akkor nem megyek el a temetésére,mert annyira gyűlölöm,hogy még arra sem méltó,hogy megtiszteljem őt a jelenlétemmel,na meg arra sem lennék kíváncsi,hogy hova temetnék. Ezt a páromnak is mondtam és még ha rosszul is esett neki,de megérti a hozzáállásomat.
2011. szept. 26. 00:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Ritka egy tahó vagy. Szegény feleséged.
2011. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem eléggé az lenne. Ha nem kedvelted, kedveled, akkor is a férjed anyja. Menj el a temetésre, legalább biztos lehetsz benne, hogy elássák és legfeljebb kárörvendesz magadban. De ne hagyd ezzel egyedül a párod, később visszaütne.
2011. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Ja bocs, nem a férjed, feleséged.
2011. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Figy, egyet érts meg: a temetés - bárki bármit mond - nem a halottnak szól, hanem az élőknek. Bármilyen ember is, párodnak - gondolom - nagyon nehéz lesz, mikor meghal az anyja. Neki ott, akkor szüksége lesz rád, és - szerintem - ott a helyed.


Őszinte megértéssel:

egy (anyósügyi) sorstársad

33F

2011. szept. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
A feleséged felé nagyon illetlen lenne. Azért kéne mellette lenned, hogy támaszt nyújts a számára.
2011. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Elmész nejed támasza leszel.Utána otthon elvonulsz,kibontasz egy üveg pezsgőt és megiszod a mama egészségére.Jah! Arra már nem:D
2011. szept. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Értem, hogy bajod van az anyóssal, de a feleségednek akkor se kéne már előre ilyeneket mondani - mégiscsak az anyja! És igen, illetlenség lenne akkor nem lenni ott mellette.
2011. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Na csak vigyázz, nehogy ő menjen a te temetésedre! Az ilyenek 120 évig élnek, hogy sokáig tudják a vőjüket boldogítani. :)

(Azért csak menj el, hogy saját szemeddel lásd, valóban megpihent a drága asszony.)

2011. szept. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem illetlenség, hanem bunkóság, és nem az öreglány miatt, hanem a feleséged miatt. Lehet, hogy megérti, de nem esik neki jól.
2011. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Ne izélj már, zene is lesz, ha nem olyan jó a hangulat, legfeljebb egyedül táncolsz.
2011. szept. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!