Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben az esetbe?...

Mit tehetnék ebben az esetbe? Túl egóista lennék, és valójában nekem nem is jelentett volna annyit?

Figyelt kérdés

Az egész történet 4 hónapja kezdődöt, amikor megismerkedtem egy nálam 6 évvel idősebb fiúval ( én 22 éves vagyok), a tömbházban ahova költöztem az egyetem miatt.(amit, mint minden mást költségemet a munkámból fizetek) A kezdetektől fogva megtaláltuk a közös hangot, mindenről el tudtunk órákig beszélgetni. Elmondta nekem, hogy túl van egy váláson, és most a jelenlegi kapcsolata is válságban van, mivel a hölgy nem jól viseli magát.

Lassan kialakúl közöttünk egy kölcsönös mély tisztelet, amelyet igen erős érzelmek követtek. Ekkor, annak ellenére, hogy úgy éreztem teljes szivemből szeretem, eltávolodtam tőle, mivel akármilyen a kapcsolata nem akarok harmadik lenni, mivel ez nekem sem esne jól.

Egy nap, nem kis megdöbbenésemre beállított az édesapja és a fejemhez vágott minden elképzelhető rosszat, beletiporva a méltóságomba (habár én a mai napig egy fiúval sem feküdtem le, amit szerintem nincs miért szégyellnem). Azt követelte, hogy hagyjam békén a fiát és a, szerinte szent barátnőjét, aki mellesleg terhes volt.

Bár a szívem szakadt meg olyannyira eltávolodtam a fiútol, hogy a tegnapig nem tudtam semmit róla, és nem is tudnák ha be nem állít megint az apa, mégnagyobb meglepetésemre.

Bocsánatot kért a múltkori viselkedéséért és elmondta, hogy mekkorát tévedett, a hölgyel, aki nemcsak, hogy nem volt terhes, de a hibájából a fiú sulyos balesetet szenvedett 1 hete és még kómában van. (mikor mrgtudtam mindha 1 világ dőlt volna össze bennem). Most az apa arra kér, látogassam meg a fiát, hátha az én hangomra reagálni fog, mivel neki azt nyilatkozta, hogy ennyi idő után is olyan vagyok neki mint a levegő amit belélegzik. Én teljes szivemből szeretem, de félek nehogy felzaklassam.

Mit tegyek?


2011. márc. 12. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglehetősen furcsa történet.. Mintha csak az életmentőkből lenne:) Ha igaz, akkor látogasd meg, hátha te tudsz neki segíteni!
2011. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit megtehetsz, tedd meg.
2011. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Itt emberéletről van szó!

Zaklassad csak ki a kómából!

2011. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

menj be a kórházba 1*, és ne vedd a válladra a dolgot!!!


az meg mellékes, hogy bele sem kellett volna mászni a kapcsolatba....

2011. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szívedre hallgass! Ha szereted, menj, mert őneki most nagy szüksége van rád!
2011. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 miss sajt válasza:
100%
Ne habozz! Kigyógyíthatod a kómából! Ez már nem csak kettőtökről szól, hanem az épségéröl is!
2011. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzá.
2011. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj hozzá:) Számit rád:))
2011. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!