Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez valójában?

Mit jelent ez valójában?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta szeret de nem szerelmes belém.Szerinte nekem kellene elcsábítanom,hogy szerelmes legyen belém.nem tudom mihez kezdjek,mert nagyon rossz érzés ,hogy nem szerelmes belém.Mindketten 18 évesek vagyunk.
2011. szept. 1. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz ezen?

Megmondta, hogy nem szerelmes, csak szeret.

Szeretni sok embert lehet, szerelemmel viszont csak egyet. A barátodnak nem jelentesz többet egy barátnál.

Keress olyan fiút, aki viszonozza az érzéseidet, a mostanira nem érdemes egy percet sem pazarolnod.

2011. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajnos akkor ez halott ügy!:( Pláne, ha meg is mondta, hogy nem szerelmes beléd.

Bocsi, hogy ezt mondom, de két lehetőség van.

1. idővel mégis megszeret (mióta vagytok együtt?)

2. nem lesz beléd szerelmes, és jön majd egy lány, aki iránt máshogy érez, és esetleg szakítás lesz a vége. (ezt úgy értem, hogy ha egy kapcsolatban valaki nem szerelmes, sokkal könnyebben pártol át más mellé)


23N

2011. szept. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már kérdezted...

Áthárítja rád a felelősséget. Majd találsz olyat, akit lángra lobbantasz különösebb erőlködés nélkül is.

2011. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen és egy válás után azt mondom, hogy csak olyan kapcsolat éli túl ahol mindkét fél nagyon szerelmes a másikba, rajongásig. Ahol ez hiányzik általában a gyerek után tönkre megy a kapcsolat.

Olyan hogy majd szerelmes lesz nincsen.


ìgy is élhet egy kapcsolat ha valami más köti össze a párokat. pl pénzügyi dolgok, közösen átélt dolgok stb...


de szerintem se vesztegesd az idödet.

2011. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!