Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak/nők akik...

Vannak olyan férfiak/nők akik úgy élnek párkapcsolatban, hogy valójában várnak az igazira vagy jobbra?

Figyelt kérdés

Fiúk,lányok, nők, férfiak válaszoljatok de csak őszintén!


Miért kell egy ilyen kapcsolat?


2011. aug. 12. 18:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
amíg keresed az igazit, jól érezheted magad az esélyesekkel is...:D
2011. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
a kapcsolatfüggők
2011. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy rossz kapcsolatban él és közben másra vágyik az nagy valószínűséggel fél kilépni a kapcsolatból, nem akar egyedül maradni. Más kérdés hogy én nem hiszek az igaziban, nincsen olyan hogy valakivel minden szuper és 20 év után is ugyanúgy lángol a szerelem mint az elején. Vannak hullámhegyek és hullámvölgyek, összességében kell nézni a dolgokat, hogy én alapvetően jól érzem-e magam ebben a kapcsolatban, ezzel az emberrel, megkapom-e amire vágyok. Még a legjobb kapcsolatban is szerintem elgondolkozik az ember hogy milyen lehetne mással, jobb lenne, más lenne-e. Én végül mindig arra a következtetésre jutok hogy nem hiszem hogy volna más akivel hosszú távon jobban érezném magam.
2011. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

hát először is mit takar az, hogy igazi? honnan tudod valakiről, hogy az?

mert olyan nincs, hogy valakivel minden egyes dologban egyetértetek. persze a filmeken ez nagyon jól mutat, csak a valóságban ha valamiben nem egyeztek, akkor elgondolkodsz, hogy lehet-e ezt így hosszútávon. talán az emberek 1%-a képes arra, hogy elfogadja úgy a párját, ahogy van, és soha ne legyenek kétségei. egyik pillanatban kétségeid vannak, rá két hétre meg úgy éred, minden tökéletes, aztán vissza.

személy szerint nekem olyan volt, hogy bár éreztem, hogy nem tökéletes a dolog, de adtam neki egy esélyt, hátha kialakul. aztán egy idő után több lett a hátránya, mint az előnye.

2011. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Én egyszer csináltam ilyet, azért, mert sajnáltam a srácot, mindent megtett értem és nem akartam csak úgy lerázni, gondoltam, hátha idővel beleszeretek. Hát nem szerettem bele, fél évig bírtuk együtt, aztán végül ő szakított, azt mondta, látta rajtam, hogy nem is akartam ezt az egészet.

Ha fiatalról van szó, az is lehet, hogy csak cikinek érezné, ha nem lenne párkapcsolata, ez már afféle "elvárás" a tizenéveseknél, hogy legyen párjuk.

2011. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Én is csináltam ilyet. Szörnyetegként gondolok magamra ilyenkor. Egyszerűen féltem kilépni a valóságba, ahol egyedül lettem volna. A páromat szerettem, mint barátot, aztán ez szinte gyűlöletté alakult át bennem, mert nem tudtam szeretni, és iszonyodtam tőle. Végül otthagytam, szenvedtem mint a kutya az egyedülléttől. De Ő jobban szenvedett, azt hitte szerettem, pedig nem.


Bő fél éven keresztül csatáztunk barátaim előtt, akik végignézték, és mindig nekem adtak igazat, nem tudom már mennyiben volt tényleg igazam. Végül kihalt az egész, és már várom a percet mikor találkozunk, és bocsánatot kérhessek tőle mindenért, amit ellene elkövettem.


22/L

2011. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
én pont ilyenben élek. részben igaz az is amit előttem már írtak, részben meg tök jó vele veszekedni. próbáltam már szakítani is de olyan mint egy pióca. nem képes elengedni, és meg nem voltam elég határozott. most ott tartunk, h tele a pohár(a fiú részéről és be akarja fejezni), de sose fog nála betelni. Az ilyen kapcsolatok a legrosszabbak, mert ha nincs elég lelki erőd ott veszel egy életre.(De azért megpróbálok legközelebb végleg szakítani)
2011. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos én ilyenben élek. A nagy Ő-t elvesztettem, sokat voltam egyedül, most is inkább lennék úgy, de a jelenlegi párom szerint majd beleszeretek. Kedvelem de nem szeretem. Ezt tudja ő is. Ha nem változik semmi akár akarja akár nem, szakítani fogok vele.
2011. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt egy ilyen barátnőm... legalábbis azt állította hogy az akkori barátjával úgy beszélték meg, hogy addig maradnak egymással kapcsolatban ameddig nem találnak "jobbat". Ennek 7 éve és akkor már legalább 5 éve jártak... a dolog pikantériája az hogy éppen a múlt héten néztem meg a barátnőm adatlapján az iwiw-en... nos egyedüálló,,, szóval sok értelme nem volt (szerintem)


Soha nem értettem és szerintem nem is fogom megérteni, hogy hogy tudnak egyesek így létezni egy kapcsolatban: hogy nem szerelmesek, hanem ha nincs ló jó a szamár is elv szerint élni és tengődni céltalanul... én nem tudnék úgy együtt lenni egy pasival ha nem vagyok belé szerelmes (még úgy sem), sajnálom én ezt nem lennék képes megtenni.


Úgyhogy ha valaki érti ennek a felfogásnak a logikáját, azon kívül hogy az illető elüti az idejét, azt szívesen venném, mert nyitott vagyok az új dolgokra, de én így magamban eddig jutottam. :)

2011. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Én már rég nem szeretem őt,de becsületből vele vagyok Próbáltam már vele szakítani,de azt mondja akkor megöli magát így nem merek.Már meg is csaltam amire rájött,nagy cirkusz volt,megígértem többet nem csalom meg.Tehát csak úgy vagyok a nővel immár 10 éve.
2011. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!