Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy apa hirtelen...

Mitől lesz egy apa hirtelen nagyon kedves, megértő é engedékeny?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán bűntudattól.
2011. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyü erre vàlaszt adni, mert valóban, lehet mögötte valami.

Talàn, ha részletesebben kifejtenéd, okosabbak lehetnénk.

2011. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy jó kedve lett valamitől! (Nem biztos, h miattad.)
2011. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig ő volt a családban a szigorú apa, akitől én és az öcséim is féltünk kicsit. Ha rosszat csináltunk ill. rossz jegyet kaptunk hetekre eltiltott mindenféléktől, kiabált, hisztizett stb. Volt, hogy a legkissebb problémán is kiakadt.

Viszont úgy fél éve valahogy egyre kevesebbet volt mérges, velem nem is kiabált semmiért (mondjuk túl sok okot sem adtam rá), egyre nyugodtabb lett, mostanába egyre többet játszik velünk. Az öcséimet ugyan olyan szigorúan veszi mint régen, de velem valahogy elnézőbb meg engedékenyebb.


Röviden valahogy így tudnám összefoglalni.

2011. márc. 12. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudhatjuk biztosan ezért szerintem kérdezd meg tőle.
2011. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tőle, de csak annyit mondott h: "Baj? Mért ne lehetnék kedves a lányommal."
2011. márc. 12. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem átgondolta, hogy jobb kapcsolatot szeretne veletek. (Vagy valaki mondott neki valamit, amitől gondolkodóba esett. Vagy látott egy másik apukát, akit jobban szerettek a gyerekei.)

Inkább biztasd, éreztesd vele, hogy örülsz a változásnak, és ne furcsálld, mert a végén még elmegy a kedve és megint a régi lesz.

2011. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké. ez úgy érzem menni fog
2011. márc. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!