Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves korosztály! Nektek...

16-17 éves korosztály! Nektek mi az amit már, és amit még nem engednek meg a szüleitek? Gondolok itt cigi, alkohol, kimaradás, bulizás, együttalvás baráttal stb. Milyen a viszonyotok anyukátokkal? Szigorú, engedékeny?

Figyelt kérdés
Szeretnék képet kapni a mai 16 évesekről.Tényleg ennyire lazán élnek, vagy csak egymásnak lódítanak. Arra is kiváncsi lennék, ezekhez a dolgokhoz szülők mit szólnak, hogy állnak hozzá?
2010. jan. 3. 08:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Alkoholt engedik cigit nem (de nem is akarom ) . A bulizás csak ismerösökel lehet akiket már ök is jol ismerenek.
2010. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%

nekem szinte semmit nem enged anyám, tisztára szigorú.

inni? szoktam néha, nem tud róla.

cigizni? szoktam néha, nem tud róla.

kb.ennyi

2010. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

Cigit engedik,de csak mértékkel,alkoholt csak egy pohárral, barátommal csak akkor aludhatok együtt ha már nagyon jól ismerik,és csak akkor maradhatok ki éjszakára buliban,ha úgy teljesítek a suliban:)

Nem szigorú,csak meg kell találni a közös hangsúlyt :)

2010. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Szoktatok otthon segíteni,ha igen,mit?
2010. jan. 3. 09:36
 5/33 anonim ***** válasza:
90%

Nekem anyukám nagyon engedékeny, aki az én barátom az az ö barátja. Szer is szeretettel lát akárkit, nem zavarja hogy ki jön át hozzám, ha az éjszaka közepén az se zavarja..( nahjo azért OLYAN alakok nem .. de nem is probálkoztam még olyannal..és nem is fogok..) akármikor megengedi hogy csináljak kertipartyt, én nem iszok meg nem is dohányzok, de megengedi hogy legyen alkohol.. mivel mások isznak.. (énis egy picit :D )

Multkor szüleim adtak egy pezsgöt, mert kértem tölük..

Bulizni nem szoktam járni.. csak bulit csinálni..

Hát kb ennyi. nagyon engedékeny, nagyon sokat szoktunk viccelödni egymással... imádom.

17/L

2010. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

09:37 es vagyok..

segiteni szoktam : mindig én takaritom a házat.mindig. Nyáron kinnnt az udvart szoktam rendezgetni.. sütni is szoktam.. mostanság anya bevon a fözésbe.. :)

2010. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Igen!17éve lány vagyok 3éve van barátom és még egyszer sem engedte meg hogy én vagy ő nállunk aludjon!Néha elenged bulizni akor is időre kell hazajönnöm és felkell költenem hogy itthon vagyok!Nem engedi hogy cigizzek bár ezt nem is akarom és nem engedi hogy igyak ezt se akarom ugyhogy mindennap de néha buliba iszok egy keveset!Szóval anyukám szinte semmit nem enged!Mikor 14évesen összejöttem a barátommal mindennapjöhetet és nállunk lehetett 4órahosszát mostanába már minden 2nap jöhet és csak 2 órahosszára!
2010. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Cigit engedi, de sokáig tiltotta, inni ritkán szoktam, akkor is csak velük vagy tesómékkal , azzal meg nincs baja. Ha barátommal már együtt vagyunk 1-2 hónapja akkor ott aludhatok, bulizni meg nem szoktam menni, csak koncertekre, arra viszont mehetek, ha van rá pénzem:)

13-14 évesen soha nem értettük meg egymást, okkal nem engedett sehová, de aztán mi is megtaláltuk a közép utat,hogy ha jol viselkedek, tanulok, akkor szabad a pálya:)

A házi munkába meg sokat szoktam segíteni, vasalok, takaritok, főzök is néha, és nagyon hálásérte anyukám.

17/L

2010. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

én két hét múlva leszek 18...15 éves korom óta járhatok bulizni, koncertekre. Eleinte persze időre kellett hazajárnom; a nővéremmel és/vagy a barátommal voltam mindig. Tudja, hogy néha iszok, de sose úgy,hogy négykézláb érjek haza. A cigit se nem tiltja, se nem engedi, csak kijelentette, hogy nem örülne neki, ha rászoknék. Bulikban néha szívom,de ott is csak nagyon ritkán...

A barátommal alvást akkor engedte meg először,amikor betöltöttük a másfél évet. Akkor még ritkán,de a 2 éves évfordulónk óta már majdnem minden hétvégén ott alhatok :) (Több, mint 2 és fél éve vagyunk együtt, ő 22 éves.)

Szoktam itthon segíteni,mindenkinek megvan a feladata, mivel 3an vagyunk testvérek és anyu egyedül nevel minket. Tanulni nem sokat szoktam, de az elvárható jegyeim megvannak mindenből...

Anyum tök jó fej, elég engedékeny,de elvár mindent,ami egy majdnem 18 éves lánytól elvárható :D

2010. jan. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

3.ik válaszoló vagyok asszem:D


Szoktam segiteni mindig itthon:)

2010. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!