Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik ilyen? Valaki...

Tényleg létezik ilyen? Valaki igényli, hogy bántsák?

Figyelt kérdés

Férjem nemrég elment sörözni a barátaival és egyikük most nyílt meg egy kicsit jobban neki. Nemrég született gyereke, de a barátai azt látták rajta, hogy nem igazán örül. De betudták annak, hogy még nem találja magát az apaszerepben.

Most elmesélte, hogy szerelmes volt a barátnőjébe (a gyereke anyja), de gondok vannak.

A gond az, hogy a hölgy kerek-perec kijelentette, hogy neki arra van szüksége, hogy legalább havonta egyszer elverjék. A barát erre képtelen lenne, nem agresszív természet, még kérésre se megy neki.

Férjem mondta, hogy egy nagyon primitív, bunkó kollégájával járt a hölgy korábban (ő is ismeri a hölgyet, mert szegről-végről kollégák voltak) és nem értették, hogy egy orvosnő mit keres egy lecsúszott, csöves kinézetű és viselkedésű állat mellett, amikor juthatna neki sokkal jobb is. Most már kicsit érthetőbb.

De a jelenségen nagyon meglepődtem. Tényleg létezik ilyen, hogy valaki igényli a bántalmazást, nem csak elszenvedi?

Van ilyen ember a környezetetekben?


2011. márc. 12. 19:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
46%
Én minden másnap igénylem!Úgy ,hogy igen van ilyen!
2011. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Létezik,ők a mazochisták.

Sajnos nem tudok róla,hogy lenne a környezetemben olyan jól szituált úriember,akinek csak ez kell,mert akkor rajtam ugyan nem múlna... :D

2011. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuálisan van szüksége erre, miközben mindketten tudják, hogy ez csak játék, még megértem.
2011. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem szexuálisan. A hölgy attól érzi dominánsnak a férfit, ha időnként elveri, mint szódás a lovát. Nem a szexhez kötődően, "csak úgy".
2011. márc. 12. 19:16
 5/20 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: ez vicc, vagy tényleg így van? Ha nem csak viccből írtad, leírnád kicsit bővebben, hogy mi motivál?
2011. márc. 12. 19:18
 6/20 anonim ***** válasza:

Komoly.


Én se lennék képes rá hogy verjek egy nőt.

2011. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. nemcsak szexnél, hanem egy kapcsolatban is szüksége van az alárendelt szerepre. Jobb lett volna, ha előbb (a gyerek előtt) kiderül, hogy nem passzolnak össze.
2011. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem elégedett magával a nő és igy kompenzálja, hogy a férfi elveri. Valamilyen szinten ez neki önbüntetés. Hiszen ha szexen belül az oké de igy más.
2011. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég morbid, de el tudom képzelni hogy van ilyen... Az is lehet hogy gyerekkorában az apja akit szeretett, verte őt.. vagy nem tudom.
2011. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami pszichés problémája lehet, biztos orvosolható.

Amúgy ezt az után bökte ki, hogy már szült a férfinak egy gyereket? Vagy azért előtte is eszébe jutott?

2011. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!