Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a boldogságod alapja?

Mi a boldogságod alapja?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha olyan valami,valaki az alapja amit,akit elveszíthetsz az nem egy biztos alap.
2011. márc. 12. 20:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A boldogságom alapja a férjem, akivel lassan 10 éve vagyunk házasok, a 3 kisfiam, akiket végtelenül szeretek, akárcsak a férjemet! És sajnos bármikor érhet minket veszeteség! De remélem, ezt minél később vagy talán soha nem élem meg!
2011. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A boldogság kulcsa az elégedettség. Ha elégedett vagyok az osztályrészemmel, akkor boldog vagyok, mert elmondhatom magamról, hogy mindenem megvan, amire csak szükségem van. Amint viszont megtudom, hogy valamim nincs meg, és ezért elégedetlenkedni kezdek (bármilyen szinten), oda a tökéletes boldogság.
2011. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
"Nincs külső oka a boldogságnak vagy a boldog¬talanságnak, ezek a dolgok csak ürügyek" Osho
2011. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
95%
Az én boldogságom alapja az a szerető Isten, aki adta mellém a férjem, a gyerekeim, a barátaim; aki mindig megvigasztal és segít, ha elakadnék.
2011. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Csodálatosak vagytok!!!
2011. márc. 12. 22:26
 26/27 anonim ***** válasza:

Végül is mindent elveszítünk, itt hagyunk, üres kézzel jöttük a világra, világos, hogy üres

kézzel távozunk, mondja Pál apostol. A halál úgy jön, mint egy rabló, mindent elvesz.

Boldogság mégis van, amit ha adunk, akkor kapunk.


Van egy XVI. Századi misztériumjáték – Everyman – Akárki a címe.

A Halál eljön az emberért, az könyörög, még nincs felkészülve, de a Halál csak azt mondja :

Legyen aki elkíséri és segít a nehéz átlépésnél. Ezek megszemélyesített tulajdonságok.

Hívja is az ember, akik segítik, boldogságot hoztak, de az út végén sorra elhagyja

a Javak, a Belátás, a Tudás, a Kedvesség, a Szépség, az Erő (miként az öregeket is elhagyja)

a Barátság, a Szerelem.


Csak a Jócselekedetek marad vele.


-anna

2011. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
az életemben történő események teljes elfogadása
2011. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!