Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez manapság még lehetséges?

Ez manapság még lehetséges?

Figyelt kérdés

Lehetséges az, hogy valaki együtt marad az első párjával?


Sok ilyen párt láttam már, köztük a szüleimet, ők egymás elsői voltak minden téren, és mai napig szeretik egymást és nem váltak el, stb..

Ilyen még lehetséges? Vagytok hasonlóan még?


2011. márc. 13. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen baráti házaspár ismerősöm, akik mindketten az elsők voltak a másiknál. 30 évig éltek együtt, tavaly váltak el. A férfi becsajozott.
2011. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
az első válaszoló úgy értette hogy nem minden esetben maradnak együtt a párok, de a szüleid persze kivételek!xd
2011. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Párom számomra első, én neki nem, és együtt vagyunk 15 éve, jól megvagyunk.
2011. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen ismerősök, de nem gyakori. :(
2011. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, hiszen ugyanolyan emberek vagyunk, mint akik régen éltek. Csak régen jobb volt az erkölcs (lehet lehurrogni, de ez akkor is tény), mellesleg körülményesebb volt a válás is, ezért az emberek inkább becsülték a kapcsolatukat, megbeszélték a problémáikat, és tettek érte, hogy ne fajuljon el odáig a dolog, hogy válni kelljen. Ma az a divat, hogy ha valami nem jó, az emberek fórumokon (pl. itt) kérnek segítséget, nem a párjukkal beszélik meg a problémákat. És úgy vannak vele, hogy minek törjék magukat, hiszen egykettőre el lehet válni és majd úgyis jön más, akivel újraházasodhatnak.
2011. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A páromnak én vagyok az első, nekem ő nem, de bízom benne, hogy nagyon sokáig szeretni fogjuk még egymást.
2011. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én összes gyerekkori barátnőm az első szerelméhez ment férjhez ( 5 párról van szó),most 48 évesek vagyunk,mind az öt család ideális,ilyennek képzeli az ember az igazi szerető emberi kapcsolatokat.Én sajnos "továbbléptem",vagy engem léptettek tovább,már nem is tudom,mindenesetre nem is vagyok ilyen szerencsés.Már sokat gondolkodtam én is ezen,azt hiszem,az a titok nyitja,hogy ki merje mondani az ember,hogy köszönöm,meg vagyok elégedve a párommal,nem vagyok kíváncsi arra,hogy van-e jobb(mindig van jobb is és rosszabb is,soha nem tudhatja az ember)
2011. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. márc. 13. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Meglehetősen ritkák az ilyen esetek, de azért előfordulnak. Sógornőmnek a tesóm volt az első férfi az életében. 12 éve vannak együtt, nagyon jól, negyedik éve házasok, eddig két gyermekük van.
2011. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!