Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan felfújom?

Túlságosan felfújom?

Figyelt kérdés
Párommal péntek-szombat esténként eljárunk kocsmázni,ő így vezeti le a feszültséget.mostanában viszont ha nem vagyok ott,a haverok elcsábítják őt mindenhova, hogy csak másnap reggel jön haza hullarészegen,sokszor nem is emlékszik az utolsó 2-3 órára.most az elmúlt fél,1 évben ez már a 4. ilyen volt. most azt mondtam válasszon: vagy befejezi ezt a nagy haverságot, vagy ne húzzuk tovább egymás idejét.az eddigi alkalmakkor is mindig veszekedtem,ő megbánta,de ugyanúgy megtörténik. 5 éve vagyunk együtt.
2011. márc. 14. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog megvaltozni. Talan ha kitalalsz mas szorakozast a kocsmazas helyett, veled vagy nelkuled.
2011. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a kocsmázással van bajom,hanem azzal, hogy ha nem vagyok vele, nincs kontrollja, és minden hülyeségbe bele lehet vinni.
2011. márc. 14. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy maradj vele a kocsmázások során, vagy hagyd ott őt. Ez csak rajtad múlik, hogy hogyan cselekszel!
2011. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De már unom, hogy mindig én legyek a vészfék, ezeket magától kéne tudni, nem azért,mert én azt mondom, hogy most ezt ne csinálja. akkor ő is sokkal jobban érzi magát külön, mert ha én valamit nem akarok, akkor hatlovas hintóval sem tudnak rávenni!
2011. márc. 14. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járnék egy alkesszal, de te tudod, hogy neked milyen igényeid vannak.

Nem te fújod fel.

2011. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj,hagyd ott!Később rosszabb lesz.Esetleg úgy érzi majd az idő múlásával,hogy jobb neki ha nincs kontroll alatt,és sokat fog nélküled elmászkálni.Ezt ne várd meg szerintem.
2011. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kulcsszó szerintem, amit írtál: "ha nem vagyok vele, nincs kontrollja"


Függetlenül attól, hogy erre mennyi okod van, nem bízol így benne. Ez sok jót ígér, mindenképpen beszéljetek róla.

2011. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kéne ezzel játszani, egy idő után megszokja hogy mondod, és nem fogja komolyan venni. Esetleg kapsz egy-két pofont is, hogy őneki ne járjon a szád.


Gondold át, így is kell-e a pasi, ha nem, akkor köszönjetek el. (mondjuk szerintem köszönj el, keressen magának valami önsorsrontó tehénként, aki alkoholistákra van beállítva).

2011. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azaz tehénkét.
2011. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!