Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, vagyis...

Miért csinálja ezt, vagyis mitől vált velem szemben ilyenné?

Figyelt kérdés

van egy srác,akit a suliból ismerek, és van egy csaj o.társa, aki nagyon fiús. mielőtt bárki is arra gondolok, hogy szűrögetik a levet, leirom hogy NEM, semmi ilyesmi nincs, csupán jó haverok.

A sráccal randizgatok, a "csaj" pedig folyton segitett nekünk h talizhassunk meg minden:) És akarta hogy összejöjjünk. Nagyon sokat dumáltam kb 1hete a csajjal suliba chaten mindenütt.

De tegnap felvett msnre, és rám sem ir, ha irok alig válaszol, nem beszél velem...

kicsit rosszul esik és nemértem, nem akarom elvesziteni mint barátot


2011. márc. 14. 12:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

pedig pont ő ajánlgatta nekem a srácot, h aranyos kedves megbízható stb.

Még nem járok a fiúval... de nemértem a csaj miért nem dumál velem, a sráccal beszél mert olykor összefutnak meg minden, tényleg már 5éve jó haverok, nem is vagyok féltékeny, mert tudom hogy egyik sem jön be a másiknak:)

2011. márc. 14. 12:51
 2/12 A kérdező kommentje:
a srácot 1,5hónapja ismerem, a lány több mint 1 éve, és mindig is jóba voltam vele:)
2011. márc. 14. 12:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Te tisztában vagy vele, hogy értelmetlen,semmi miatt vagy kiakadva?
2011. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nemvagyok kiakadva, csupán nem értem mit ártottam neki vagy mit rontottam el ami miatt nem is beszél velem... csak nagyon birom és nem akarom hogy haragudjon rám
2011. márc. 14. 12:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Tegnap az csak most volt. Nem mindenkinek van ideje es kedve egesz nap chat-telni. Mi most a problemad? pasid meg van, taliztok, mi a kerdes/ Hogy csaj nem er ra?
2011. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igaziból a csaj kb már 5napja ilyen velem:)
2011. márc. 14. 12:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért vagy olyan biztos benne, hogy ennek a csajnak nem tetszik a pasid? Számomra elég egyértelmű, hogy ezért van kiakadva.
2011. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De kivagy akadva.Te írtad, hogy rosszul esik ez az egész,plusz ha már kiírod egy internetes oldalra....

De amúgy nem értem,miért kell ebből problémát csinálni? Miért kell úgy beállítanod,mint ha valami katasztrófa történt volna.Vagy mostanában ez a divat a kis tiniknél,hogy minden kis lelki gyötrődésüket kiírják?:)

2011. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem...csak gondoltam ti jobban átlátjátok a helyzetet.


de ezek szerint féltékeny?? o.O

2011. márc. 14. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is féltékeny. Most hogy összejött veled a srác, rájött arra, hogy neki is bejön. Tuti ez van. Én is voltam így, beajánlottam a pasinak a barátnőm, mikor elkezdtek dumálgatni, akkor féltékeny voltam.
2011. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!