Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez hasznomra válhat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hasznomra válhat vagy változnom kellene?

Figyelt kérdés
Az lenne a bajom hogy állítólag túl aranyos vagyok.. csajok szerint mármint barátnőm is ezt mondja nagyon aranyos vagyok vele MINDIG. elég érzelgős is az tény de közben meg (jó nem egóból mondom csak hát amit máshol nem mertem azt itt leírhatom:D) jóképű vagyok. változzak legyek 'bunkó'? szarjam le? vagy hogy legyen szerintetek? köszi a véleményeket
2011. szept. 2. 17:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
hoppá szóval az utolsó rész csak ennyi amit le akartam írni:Szóval legyek 'bunkó' szarjam le? vagy hogy legyen szerintetek? köszi a véleményeket
2011. szept. 2. 17:45
 2/16 anonim ***** válasza:

legyél aranyos

nehogy bunkó legyél!

de legyél férfias, határozott, eltökélt

és ne legyél egy befolyásolható beszari alak

2011. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
bár most ez is hogy jóképű vagyok. valakinek meg más jóképű csak nemtudom elég sok lány modnta már vagy hallottam vissza. de nem ez a lényeg hanem hogy 'túl' aranyos vagyok.
2011. szept. 2. 17:47
 4/16 A kérdező kommentje:
17 vagyok amugy
2011. szept. 2. 17:47
 5/16 A kérdező kommentje:
szoval hogy ne a csaj vezessen engem? így ezt megtudom oldani. férfias vagyok azzal sincs gond max határozottságon kellene változtatni köszi a választ várom a többit is
2011. szept. 2. 17:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Szarj a fejére ké kend el, imádni fogja..
2011. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
aha gondoltam hogy jön egy nagyon okos ember is:D
2011. szept. 2. 17:49
 8/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kis tűzre vágyik. Hanyatt vágnád magad biztos, ha belelátnál a vágyaiba. Szóval kapd el! Érted. Nyekkenjen! :-)
2011. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem a problémád...megmondták a szemedbe h túl aranyos vagy, ez nem jó? de különben, hogy mikor, mit, hogyan kell változtatnod magadon, azt te érzed, és miután te érzed te fogod tudni, hogy milyen irányban változz(ha egyáltalán kell) Semmiképp ne szard le, sőt még bunkó se legyél, de ez egy aranyos srácnak nem is menne, ugyhogy ne is próbálkozz vele :) Légy férfias :)
2011. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
határozottabbnak kell lennem. az hogy aranyos vagyok az nem gond mármint néha már ugy jön le hogy lekezelnek vagy ugy viselkednek velem mint egy 10 évessel de szerintem ez csak ilyen kisebbségi komplexus:D utolsó előtti:értem mit mondasz. ilyen sokszor van vagy hogy meglepem valamivel:D ágyban sincs gond. meg ő nem az a lány akit inkább le kéne szarni szoval nem ilyen mostani 12 éves (tisztelet a kivételnek:D) szoval max ez hogy határozottság
2011. szept. 2. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!