Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ilyen kilátástalan...

Miért érzem ilyen kilátástalannak az életem?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam pesszimista, mindig próbálok pozitívan gondolkozni, de valamiért egy éve nagyon rosszul érzem magam és nem tudok ellene semmit tenni. Egész nap rossz kedvem van, nincs kedvem semmihez,egyszerűen kilátástalannak és feleslegesnek érzem az életem. Nehogy azt higgyétek, hogy sajnáltatni akarom magam. Épp ellenkezőleg, szeretném már végre megváltoztatni ezt az érzést, és ebben szeretném a tanácsotokat kérni. Vagy legalább az okot kéne megtaláni, hogy mitől érzem ezt. Nincs semmi különös az életemben, átlagos egyetemista vagyok, vannak barátaim, tanulok, bulizunk, és ennyi. De mégis azt érzem, valami hiányzik, és nem jó. Ha vannak ötleteitek ennek megoldására légyszi írjátok le. Köszi. 22/L
2011. márc. 14. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Talán lehet, hogy egy pasi hiányzik
2011. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
egyet értek az előttem szólóval. szerintem ha megismernél valakit aki megdobogtatja a szíved az felrázna. ha az ember szerelmes akkor egy hideg sötét téli napon is csak szétveti a boldogság :)
2011. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy csak egy pasival tudom jól érezni magam, egyedül már nem is?
2011. márc. 14. 22:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyedül is jól kellene!
2011. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress valamit, ami érdekel, leköti a figyelmedet. Egyedül is jól kell érezned magad, a saját társaságod talán még fontosabb is, mint másoké, hiszen magaddal mindig együtt kell élned, magadat nem zárhatod el magadtól.

Találj új hobbikat: olvass, kreatívkodj, sportolj valamit.

2011. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt a mindenit!! Mintha a saját soraimat olvasnám!

De komolyan!!

Én is ugyanezt érzem, hogy nem találok célt az életemben, hogy olyan üresnek érzem magamat, az életemet. Tudom, hogy ezek nagy szavak, és nincsenek is világmegváltó elképzeléseim, csak valahogy nem találom a helyem a világban.

Szóval, sajnos nem tudok hasznos választ írni a kérdésedre, ezért én is kíváncsian várom, hogy másoknak mi a véleménye erről a dologról.

20/L

2011. márc. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 hippolita ***** válasza:
100%

Én is így éreztem ilyen idős koromban. Valami hiányzott.

Gondoltam próba-szerencse, mondtam, hogy Istenem, ha vagy, akkor segíts nekem. És azóta nem hiányzik semmi az életemből, van reménységem, van ahonnan merítsem az erőt, van miért küzdenem. Bár ez ma nem egy divatos megoldás, de mit várna az ember egy hazug világban, nem fogják az igazságot reklámozni.

A kedvenc zsoltárom:

"Az Úr az én pásztorom,nem szűkölködöm, zöldellő legelőkön adott nekem helyet,csöndes vizekhez vezetett engem. Felüdítette lelkemet,és az igazság ösvényein vezetett az ő nevéért. Járjak bár a halál árnyékában,nem félek semmi bajtól, mert te velem vagy,vessződ és pásztorbotod megvigasztaltak engem. Asztalt terítettél számomra azok előtt, akik szorongatnak engem. Olajjal kented meg fejemet,és kelyhem csordultig töltötted. Mert jóságod és irgalmasságod kísér engeméletem minden napján,hogy az Úr házában lakjam időtlen időkig.

2011. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez erősen relatív, hogy jól kellene-e érezd magad egyedül. ha az embernek régóta nincs párja és már nagyon hiányolja akkor mindent sötétebben lát, mert van egy hiányérzet, szeretethiány. persze ez leginkább az adott ember természetétől függ. én magamból indultam ki...
2011. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hippolita ***** válasza:
ja, most sem vagyok öreg 25 vagyok
2011. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Iratkozz be valamilyen tánctanfolyamra, szervezz hosszútávra dolgokat(engem per pillanat teljesen leköt, hogy hova menjünk nyaralni a barátokkal:) vagy vállalj valamilyen diákmunkát. Én ott rengeteg fantasztikus embert ismertem meg!:)


L/19

2011. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!