Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire önző és bunkó?

Figyelt kérdés
A párom dolgozik mindennap a héten szombat vasárnap ünnep nap (ma is),de pénze mégsincs mert neki munkásai vannak.Van 2 gyerek de ez neki nem számít.Pénteken kapott 60.000-et azt oda adta a munkásainak merthogy családjuk van,az nem számít hogy kedden fizette ki a 2 heti bérüket mert így fizeti őket.Nekünk meg hagyott 1500 ft-ot csütörtökig 8ennyit mondott és én nem turkálok a zsebében) mert majd akkor kap ha kap mert ez is nem biztos.Tegnap elment egy ft-ot nem hagyott itthon pedig tudta hogy ma zárva lesz minden.Haza jött délbe szerszámért akkor se hagyott itthon semennyit.Haza jött este fél 6-kor természetesen a hütőt támadta meg hogy mit tud zabálni és amikor szóvá tettem neki hogy se kenyér semmi még ő hurrog le házsártosnak.Hiába van hús a hütőbe ha egyszer nincs hozzávaló se krumpli se tészta semmi.Este fél 9-kor nyúlt be a zsebébe és nagy kegyesen elővett 15.000-et hogy akkor menjek vegyek ami kell.Kaptam kenyeret meg rothadt zöldséget.Babgulyást akartam bográcsban vagy csülkös pacalt mert már unom a húslevest arántott húst a sült húst és úgy gondoltam akkor főzök ezek közül valamit és nem kell egy jó 2-3 napig főznöm akkor.Mikor haza jött akkor kértem menjünk el az auchanba vagy tescoba de azt mondta nincs lóvé 1500 ft-ja van és én meg kérdőre vontam hogy akkor a munkásoknak miért fizetett ki 60000-et miért nem csak 50-et vagy 40-et erre mert gyerekük van.Nem ez az első eset kezdek besokallni és amikor küldöm hogy menjen el mert elegem van abból hogy reggeltől estig igy is ugy is a gyerekekkel egyedül vagyok ő csak plussz munka mikor haza jön még ő zavar engem.El is mennék a francba ha lenne hova de most olyan gyülölet van bennem és nem ezért mert hogy jaj alám vágott hanem hogy a gyerekeket se nézi mert egy kö..ög!!!Most azon gondolkodom hogy mit főzzek a gyxerekeknek amit megesznek de abból ennek a köcs.gnek nem mozdul meg az ádámcsutkája.Egytál ételt akarok amit 3-an megeszünk addig amig ez a bu.i haza nem jön.Ja és még az se semmi hogy délután rácsörögtem hogy mikor hajlandó haza találni és mondtam se kenyér semmi már itt a környéken és annyit mondott majd jön és amikor fél 6-kor hazajött hozott pudingot 1-et!!!!!!!!!Van 2 gyerek nem számít az a lényeg ő egyen de ha bement boltba megnem csörgetett volna hogy na mi kell akkor a boltból?Lehet hogy túl reagálom de fáj hogy ennyire bunkó.Vagy most tényleg én vagyok a kö..ög ahogy ő mondja?
2011. márc. 15. 07:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen feleséggel ne verjen a sors. Tipikus otthonülő, akinek semmi dolga.
2011. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

És a 15e Ft-ot a kenyeren és a zöldségen kívül mire költötted? ( ha szabad ezt megtudnunk?)


Tudod mi nem látjuk teljesen át miről is van szó. Lehet hogy a párod igen ennyire önző, de az is lehet hogy te a pénzt csak úgy szórod. Szerintem ehhez a másik fél véleménye is kellene, és akkor tudnánk igazán jó tanácsokat adni, de így....? így én csak annyit tudok neked mondani, hogy üljetek le és beszéljétek meg, hogy mit főzzél aznap, ahhoz mi kell, és az kb mennyibe kerül...ha jobban beavatnád a pénzügyekbe, akkor szerintem jobban megértene.


Vagy tudod mit, gyűjtsétek a számlákat hogy mi és mennyi hová megy el, és akkor TALÁN nem lesz ilyen szűkmarkú a saját családjával. (de lehet az is a háttérben hogy neki van egy másik csaja, akire költi a "munkásoknak kifizetett összeget", vagy már válni akar és "tartalékol". Nem tudhatjuk, mert nem ismerünk titeket. Lehet hogy ő tényleg jó vezető és tényleg kifizeti a munkásait...)

2011. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

unod az állandó rántotthúst és húslevest..

miért nem veszel mást a hús helyett? Minek kell állandóan húst enni hússal ?

már is vehetnél nem rohadt zöldséget.


15. van, hol a te fizetésed vagy gyesed stb?


miért nem ülsz le vele beszélni, számoljon a munkásaihoz ha nem megy másként, hetente hétfőn x összeget pakoljon az asztalra.

2011. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem vettem a zöldségen kivül semmit meg a kenyeren este fél 9-kor hol?Visszadtam a pénzét.A gyesembvől fizetjük a csekkeket abból vásárolok be a kicsinek popsi törlőt pelenkát meg bébikajákat ami kell a gyereknek és a maradékot általában elveszi mert kell anyagra de látom én vagyok rossznak beállítva.Tészta félét nem főzhetek mert nem eszi a drága volt mikor csináltam káposztás tésztát és este kivetette az oldalast hogy süssek mellé mert ő evvel nem lakik jól.Az meg lehet hogy itthon ülő vagyok ahogy lereagálta az első válaszoló de nagyon sajnálom nem vagyok az a tipús hogy egésznap jövök megyek fodrász müköröm a gyerekeket meg belepi a kosz se főzés se takarítás.
2011. márc. 15. 08:11
 5/27 A kérdező kommentje:
És mondtam neki hogy ezek közül szeretnék valamit főzni már hétfőn.
2011. márc. 15. 08:13
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

akkor fordíts!

számlákat a kezébe és a te pénzedből főzz!

vagy marad amit fentebb mondtam, heti x összeget " követelj"

2011. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

ha pedig nem ad pénzt , tudod hol érdekelne, hogy nem jó neki a tészta?

főzzön magának este , ha nem ad rávalót :)


az én párom nem rízs párti (ő nem kínai :D) , de mikor a hónap utsó napja van és már nincs miből, de hús és rizsa van, bizony megeszi a rizseshúst is , szó nélkül.

2011. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha így gondolkodsz róla, ha ennyire utálod, válj el... Más megoldást nem látok, ... vagy ha sok pénzt ad neked, megint szeretni fogod?
2011. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Ki milyet szakít, olyat szagol.

Neki szültél két gyereket, akkor is ő volt a párod, ha nem tévedek.

A munkásainak is jár a fizetés.

Az nem OK, hogy egy pudingot vesz, meg reklamál, hogy ennyi pénzből mit főzöl.

De úgy látom, bennetek már akkora gyűlölet van a másik iránt, hogy tényleg a válás lenne a legjobb megoldás.

2011. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Hát ne haragudj meg de ezt így nagyon elrontjátok!


Egyrészt a céges pénz soha ne keveredjen a magántulajdonnal, ez nonszensz, még a végén befog zsákot pakolni...


Másrészt pedig nincs olyan hogy visszaveszi a megmaradt pénzt, mert akkor nyisd ki a szádat és mondd meg neki hogy " KŐŐŐŐ KENYÉRRE" :) hogy legyen mit "zabálnia".


Harmadrészt pedig fordíts a felálláson: ő fizesse be a csekket, te főzöl és veszel kaját. és akkor nem lesz minden nap ez a herce hurca...


Negyedrészt pedig nyisd ki a szádat és közöld vele, hogy ezt vagy azt akar enni akkor ez ennyibe és annyiba kerül, és ezt még éttermi ár alatt hozod ki...a már ennyire garazsoskodik...

2011. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!