Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom egy drogossal él...

Lányom egy drogossal él együtt. Már az öngyilkosságon gondolkodom, el vagyok veszve teljesen. Kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Regisztráltam ezen az oldalon segítség reményében. Lányom 19 éves, egyetemen tanul, együtt él a pasijával. Az az ember 25 éves létére semmit nem csinál, csak drogozik, iszik, a lányom egyetem mellett dolgozik, a pasit tartja el ennyi idős létére. 1,5 éve ismerte meg, már akkor nagyon elleneztem, mikor 17 éves kamaszként hazahozta ezt a semmirekellő embert és ha nem vagyok erélyes, akkor még az érettségit sem csinálja meg. Nekünk mindig jó volt a kapcsolatunk, rendesen tanult, mindent elmondott nekem, nem keveredett rossz társaságba és tessék, ez a pasi teljesen megváltoztatta rossz irányba. Én már tehetetlen vagyok, úgy érzem, itt a vége az életemnek. Tényleg ennyit érek, hogy a gyermekem, akivel megpróbáltam mindig maximálisan foglalkozni, levegőnek néz és egy ilyen alak miatt azt sem bánná, ha én eltűnnék a föld színéről? Az apjával nem élek együtt, neki saját családja van, a gyerektartást fizeti. Vele hiába próbáltam beszélni, hogy a lánya is drogozik, nem érdekli a legkevésbé sem. A lányom barátnője még szóba áll velem, ő meséli, hogy a gyerekem olyan rosszul lett egy buliban, hogy majdnem a mentő vitte el. Hiába hívom nem veszi fel, vagy ha igen akkor is leráz, leordít, elmenni nem merek hozzájuk mert a fiú nekem esne. Mindennap sírva fekszem le, aludni nem tudok, mert nem tudom hogy mi van vele. Menjek el pszichológushoz? Az nem segít rajtam. Mit tehetnék? Nagyon kérem, segítsenek
2011. márc. 15. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem ha nincs aki beszélne vele, akkor egy dolgot tudsz tenni feljelented a rendőrségen a pasiját kábítószer birtoklásért.
2011. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
76%

19 éves lány,drogozik stb.Ismerős nekem a szitu.:S

Bár nem hinném,hogy arról a lányról van szó.

2011. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányod tanul, és mellette dolgozik is, nem lehet kemény drogos.Hivjál fel egy drogos segélyvonalat és ott kérj segítséget.
2011. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Akármilyen nehéz is, foglalkozz a saját életeddel. Ha ezt a lányod is érzi, hogy nem vele foglalkozol állandóan, ha hagyod élni az életét, akkor előbb utóbb magától kiépül újra akapcsolat. Esetleg azt add a tudtára, hogy nagyon szereted, és bármi baja van, hozzád nyugdtan fordulhat, ott leszel neki. De nem hinném, hogy jó ötlet lenne tukmálni magad rá, pláne úgy nem, hogy számonkéred. Úgy tűnik, nagyon egyedül vagy, és a lányod nem úgy gondolja, hogy ti egymás életének vagytok az értelmei.
2011. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Hmm... írásodból az derül ki, 17 éves koráig birtokoltad a lányodat... és most az a bajod, hogy más birtokolja.

A lányod jobban járt volna, ha inkább az önálló életre tanítod meg.

Az öngyilkosságon gondolkozol? A lányod életével van gond, és te magadat sajnálod???

2011. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Szegény Te nagyon egyedűl vagy.:((Nagyon erősnek kell lenned,ne add fel.Lehet hogy tényleg felkéne jelentened,de névtelenűl!!KITARTÁS!!!
2011. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
nem volt apa mikor felnevelkedett ,sántitt ,hogy mindent megadtál volna neki...
2011. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

A lányod 19 éves felnőtt ember.Az ő életét úgy teszi tönkre ahogy akarja,és sajnos ebbe már nincs semmi beleszólásod..De azért öngyilkosságra gondolni,mert a lányod ilyen életet választott magának ez még nagyobb hülyeség mint amit a lányod csinál..Nem sokat tudsz tenni.

Vagy ismeretlenül állandóan feljelented a lányod pasiját a drogok miatt.Vagy elfogadod,hogy a lányod így él ahogy él,és reménykedsz,hogy idővel ő maga is rájön mekkora ökörséget csinál..Akkor majd újra a te segítő kezeidre lesz szüksége..

De sokat nem tudsz tenni.Ilyen helyzetben ha állandóan "zaklatod" a lányodat végképp ellened fordul..Inkább szüneteltesd a kapcsolatot,éld a mindennapjaidat,és várj..

2011. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Manapság már mindenkire azt mondják,hogy drogos.Én egyszer rosszul lettem a kisboltban,ami itt van a közelünkben.Szédültem,mert lesett a vércukrom,születésem óta vagyok cukorbeteg.Onnantól vagyok drogos Én is,és egyik szomszédomra is azt mondják,mert nagyon lefogyott.Most ez nagy divat,mondják mindenkire.Ha a lányod dolgozik egyetem mellett,kötve hiszem,hogy drogra van pénzük,örülnek ha megélnek valahogy.Hagyd békén őket,és szerintem Te kérj magadnak orvosi segítséget,mert nagy szükséged van rá!
2011. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Tapasztalatból... Menj a körzetihez, ő ad beutalót a dilidokihoz, mondd el neki, mi a helyzet, ha kell, fizesd le, de valamilyen indokkal dugd be a lányodat egy elvonóra, legalább 1 hónapra. A pasi ne tudja meg hová. Ha zaklat téged, nyugodtan hívd a rendőrséget. Amit tennél, a lányod érdekében tennéd.
2011. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!