Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 36/N "Véletlenül" szerető...

36/N "Véletlenül" szerető voltam egy kapcsolatban. Miért gondolja azt a csalfa "férj", hogy ez a dolog örökké tart?

Figyelt kérdés
Velem elhitette, hogy milyen nyomorúságos otthon az élete, szegény feleséget szapulta, de mint kiderült, az egy áldott jó asszony, csak az embernek szenvedély kellett. Én eredetileg sem alapoztam erre a kapcsolatra, és mikor eljött a pillanat, 7 hónap után fogtam magam és otthagytam. Ettől totál kikészült. Ami megsürgette a lezárást, hogy ellentétben az elmondásaival nem értettem, hogy elment a feleségével egy drága útra, amit úgy gondolom, kihagyhatott volna, ha már ennyire gázul vannak. Mert ugye a szex az belefér, azt tennie kell otthon, de az út... Azóta írogat, szeretne velem találkozni, persze nem lépek rá semmit.
2011. márc. 16. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem tökmindegy? Élveztétek egy darabig, de minden múlandó, ami nem feltétlenül baj. Annyi, hogy ő nem élvezi hogy máris elmúlt.
2011. márc. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden pasi azt mondja hogy nem jól élnek a feleségükkel,ha szeretőt keresnek. Általában ez nem így van,az is ritka, bár elő fordul, hogy ott hagyja a feleségét, a szeretőjéért. Te mindig csak a második leszel,ezért jobb ha nem folytatod ezt a kapcsolatot. Bár nem tudom hogy neked ez így jó-e.
2011. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem elhitette, hogy milyen nyomorúságos otthon az élete, szegény feleséget szapulta,


A világ legősibb behúzós dumája, szinte egyidős az emberiséggel. Hiszékeny vagy 36 évesen.

2011. márc. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Részemről nincs gond, mert alapból nem éltem bele a kapcsolatba, tudtam, hogy előbb-utóbb le kell zárnom. Csak olyan muris a helyzet... utólag már okosabb vagyok, hogy nem kell minden maszlagot megenni. Persze ő vitatkozott velem, hogy nincs igazam, mert utazni kell, mert az a házassággal együtt jár, azért úgy gondolom, ez nem feltétlenül tartozik a házasság látszatának fenntartásához. Most legalább igaza van és futhat utánam! Úgy kell neki!
2011. márc. 16. 06:49
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

"Most legalább igaza van és futhat utánam! Úgy kell neki!"

Nos, ez eléggé utólagos bölcsességnek számít, hiszen 7 hónapig megkapott, és csak azért nem folytattátok, mert a felesége mégsem olyan hárpia, mint amilyennek hitted. Ez mindenképpen undorító, akár hárpia a feleség, akár nem. Eszközzé váltál ahhoz, hogy egy másik embert becsapjanak, megalázzanak, eltiporjanak, ráadásul a háta mögött. Temérdek egyedülálló férfi közül választhattál volna, de inkább a másik nőé kellett. Szerintem te is pontosan tudod, mi vagy, ezért nem értem, milyen jogon kéred számon a férfi hasonlóan hazug viselkedését? Szerintem tökéletesen passzoltok egymáshoz.

2011. márc. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem gondolja, hogy örökké tart, de ahogy te is írtad kell neki a szenvedély, mivel ezt tőled egyszer már megkapta így nyilván úgy gondolja bepróbálkozik hátha összejön megint.

nyilván egy kamuzógép az a pali, szóval nem kell ezen fennakadni. szerintem jól tetted, hogy otthagytad. ba*szni kell rá írogat-e vagy sem!

2011. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akármilyen nyomorúságos a kapcsolata, az a dolga, hogy rendbetegye (vagy ha az nem megy, elváljon), nem pedig az, hogy félrelépjen.
2011. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Eleve nem mennék bele egy kapcsolatba nős férfival akármilyen a házassága
2011. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne keseregj, még nyaggat téged, de már rég puhítja a következőt, most adagolja apránként, mennyire kell őt sajnálni a nyomorúságos házasságáért. Az asszony a fix pont (amíg rá nem jön, vagy amíg eltűri), de a többi szereplő futószalagon váltja egymást, és mindenki úgy tudja, pont ő az igazi.
2011. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!