Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért ünnepelni, mert "nő"...

Ezért ünnepelni, mert "nő" lettem?

Figyelt kérdés

Hétfőn megjött és elmondtam anyunak, ő meg nagyon örült neki, és azt mondta, készüljek, mert hétvégén nagy családi buli lesz. Azért mert nekem megjött!!!

Az oké, hogy ők örülnek, de miért kell ezért az egész családot összecsőditeni?

Azt mondja, neki és nénikémnek is ilyen bulija volt régen, és majd ajándékokat is kapok.

Szerintetek ez nem ciki? Én nem nagyon akarom, mert ott lesznek a pasi rokonok is, nekem ez olyan égő, hogy azért bulizunk, mert vérzek.


2011. márc. 16. 15:38
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki, akkor jön azzal, hogy ő is milyen jól érezte magát akkor, és megint jön az ajándékokkal, pedig ismerhetne, hogy engem nem lehet megvenni. Ha tudtam volna, el sem mondom neki, már bánom. Annyira készül rá, meg sem hallgat. Remélem, belázasodok hétvégére.
2011. márc. 16. 15:44
 12/38 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem mondd el neki, hogy ez ciki neked. Ha akar, egyetek közösen egy vacsorát, vagy csináljatok valami csajos programot, de ne családi bulit szervezzen.


Az apacs indiánok első vérzéses beavatás szertartása végén a hangzik fel a következő dal:


Most belépsz a világba,

Felelősségteljes felnőtt leszel…

Járj méltósággal és tisztelettel!

Légy erős!

Mert te vagy népünk anyja,

Mert te egy nemzet anyja leszel.

2011. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%
Lépj le otthonról.. barátnőkhöz, valahova. Én tuti nem maradnék ott, nehogy már az én magánügyemet az engedélyem nélkül ünnepeljék.
2011. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
71%
mondd neki, hogy bulit nem akarsz, de az ajándékokat elküldhetik :D
2011. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
Jesszus, mintha azt ünnepelné a családom, hogy először vertem ki. Biztos nem engedném, hogy ennyire megalázzanak, ez a magánügyed.
2011. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
96%
Na de ez is... Milyen ajándékot viszel egy vérzésbulira? Tampont? Pfff... Szegény kérdező.
2011. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
14%

jaj de jegesek vagytok :)

szerintem nem ciki :) van akinek barmiakármicsodája van, a latinoknál meg valami rózsaszín förmedvény, amivel megünneplik a gyerek nővé érését.

miért kéne magadat szégyelni, ez tök jó és természetes dolog!

azt is szégyelni fogod, hogy izzadt, ha meleg van és hajat kell mosnod 3-7 naponta? jaj ne már! :P

légy már lazább!

2011. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Indiánoknál ez szépnek is tűnik, lehet, ha az lennék, még örülnék is, de én nem is számitottam erre.

Ma még este addig fogok hozzá beszélni, még észreveszi, hogy én nem akarom ezt!!! Kettesben még talán, de nem családostul :(

2011. márc. 16. 15:49
 19/38 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de a bar micva az ember 13. születésnapja után van automatikusan, nem pedig ha valami intim, bensőséges dolog történik vele.
2011. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
43%
lehet csak alkoholt akar inni azért szervez bulit
2011. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!