Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha közel 40 éves nőként...

Gáz, ha közel 40 éves nőként úgy döntök, hogy nem lesz senkim? Nem volt még igazán komolyabb párkapcsolatom, nincs gyerekem sem. Sajnos már csak kihasználnak a férfiak, szóval azt hiszem, hogy maradok egyedül.

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Azért szerintem ezt nem lehet így elhatározni, nem tudhatod, hogy találkozol-e valakivel, akit megszeretsz, és össze akarod vele kötni az életedet. Nem minden férfi használja ki a nőket.

Végül is Te tudod, hogy szeretsz-e egyedül lenni, de párban mégis jobb, még ha nem is "tökéletes" a párod, akkor is. Remélem, változni fog a véleményed!

Sok boldogságot!

2009. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Először is azon gondolkodj el, hogy miért nem volt komolyabb párkapcsolatod. Talán túl nagyok az elvárásaid egy férfival szemben? Kevés az önbizalmad? Félsz kiadni a lelked egy másik félnek? Egy korábbi lelki trauma játszik közre? Lennének még kérdéseim!


Ennyi háttérinformációból sajnos nem sokat tudok leszűrni, és nem is ismerlek, ezért nem lehet egyszerűen "gázt" vagy "nem gázt" válaszolni a kérdésedre. Ne gondolj semmi rosszat, de lehet, hogy jól tennéd, ha felkeresnél egy számodra rokonszenves pszichológust! Egy profi lélekbulvár segítene kielemezni a problémáidat (ingyen is lelhetsz pszichomókust).


Fel a fejjel! Még 45 évesen sem lesz túl késő, hogy gyereket vállalj! (Nem szeretném, ha úgy járnál, mint anyukám nagynénje, aki nagyvárosban él egy pici lakásban, félig lebénulva vegetál, se kutyája, se macskája - szegény nagyon magányos, a szociális munkás pedig naponta fél órát tölt vele.)


Az előző válaszolónak meg gratulálok, egyetlen gépelési és helyesírási hibát sem vétett.

2009. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
97%

édesanyám 38 évesen döntött úgy, hogy soha többé nem lesz férje, örökre szingli marad. Előző férje elitta az összes pénzünket, meg a kocsit. Azóta talált rá a nagy szerelem, egy pillanat alatt, 8 éve vannak együtt, és nagyon boldogok.

Azóta +2kistestvérkét is kaptam. Ez csak egy példa arra, hogy ne adja fel, és próbáljon még kitartani. Az előzőekkel egyetértek.

2009. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez ne legyen döntés kérdése szerintem!

Az a fontos, hogy tudjuk elfogadni a sorsunkat! Ha nem rendelt mellénk társat, akkor azt. Ha 40 évesen leljük meg a párunkat, akkor azt! :)

De föladni sosem szabad! :)

2009. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám fel ilyen könnyen a helyedben.
2009. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem gáz, ha így jó neked! akkor hajrá!

de szerintem se zárkózz el, még bármi történhet, de ha így is jó, akkor az se legyen baj, ha így marad.

2009. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem még van esélyed megtalálni az igazit és gyereked is lehet. Ne vesd el ennek az esélyét. Mikor legkevésbé gondolnád, rád fog találni a szerelem...ezt nem csak úgy mondom, hanem nekem is így volt. Sok sikert!
2009. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Semmiképp ne add fel, csak próbáld meg jobban megválogatni kivel kezdessz ezentúl, és ne pazarold a napjaidat se olyanra, aki nem megfelelő. Legjobb haverom most nősült ősszel, 40 éves, és egy 45 éves nőt vett el. Semmelyikőjüknek nem volt még házassága, gyereke. 3 hónapot ismerkedtek, és hipp-hopp esküvő:) Még gyereket is terveznek, ha összejön...Próbálj meg minél többet ismerkedni, a netes ismerkedést se hagyd ki, kitudja...igaz sok a hülye, de 2en is így találtak párt az ismerőseim közül.
2009. febr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Mivel a nagy többség, egy válaszolót kivéve, azt mondta, hogy ne adjam fel,keressek társat, ez valójában burkoltan azt jelenti, hogy gáz?!:)

Sajnos nem vagyok egy modell alkat, de inkább az a baj, hogy az arcom nem szép, így lasszóval kellene fogni a "pasikat". Ez a lasszó volt számomra a figyelem, a kedvesség. Addig, amíg erre volt szükségük, csak addig érdekeltem a pasikat, de aztán mégis mind eltűntek.

Ami még talán akadály, hogy eléggé zárkózott életet szeretek élni,ha ennek feladása az ár, hogy társat találjak, akkor sajnos marad a magány.

Mivel kaptam egy indirekt visszatükrözést arról, hogy a magányosság nem egy elfogadott dolog, választ is kaptam:)

KÖszönöm szépen!Minden jó mindenkinek.

2009. febr. 22. 10:48
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem azt írtuk, hogy nem "elfogadott dolog", csak olyan szomorú... Magányosnak lenni nem jó. Nem jó, hogy ebbe menekülsz, mert nem tartod elég jó nőnek magad. Nem értek egyet azzal, hogy minden nőnek bombázónak kell lennie ahhoz, hogy társra találjon, a férfiak sem mind szépek vagy tökéletesek. Arról van inkább szó, hogy Te nem tudod magad elfogadni olyannak, amilyen vagy.

Értelmes vagy, egy száz százalék. Sok férfi értékeli ezt, miért nem ebbe az irányba keresel párt?

DE: ha tényleg úgy döntessz, hogy egyedül maradsz, akkor a válasz az, hogy nem gáz, hanem a Te egyéni döntésed, és ne mások véleményével foglalkozz! Legyél önző, tegyél úgy, ahogy neked a legjobb!!

Üdv!

2009. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!