Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők sokszor olyan jól elvannak egyedül, mig a férfiak többsége keresi a nőt?

Figyelt kérdés
Társkereső zőme férfi, utcán bámulók zőme férfi.A nők meg élik az életüket, mi férfiak meg folyton rájuk gondolunk.
2011. márc. 3. 22:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
A nők jobb színészek, és el tudják hitetni az emberekkel, hogy jól elvannak. De nem.
2011. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hah. Az egyedülálló nők otthon sírják tele a párnájukat, hogy miért ilyen sz*r az életük, el se jutnak a társkeresőkig, mert alantasnak érzik, hogy kirakják magukat, mint valami árut.


A férfiak meg felregisztrálnak valami béna helyre, ráírnak a legjobb csajra, aztán meg megsértődnek, hogy miért nem ír vissza a csaj :D


Vicc ez, kérem szépen.


26/f

2011. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én jól elvagyok akkor is ha épp nincs nő.Hódolhatok a szenvedélyeimnek végre.
2011. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Ez igy teljesen nem igaz.


Viszont a ferfiaknal lenyegesen alacsonyabb a merce. Raadasul, mivel a tarsadalmi szokasok szerint altalaban a ferfi kezdemenyez, sajat kudarcnak eli meg, hogy eddig meg nem jart sikerrel, ami csak meg nagyobb frusztraciohoz vezet, ami viszont egy visszataszito tulajdonsag a nök szemeben.

Sok nönek eleg a tudat, hogy valakit azert felszedhetne, ha nagyon muszaj lenne, de nem teszi, mert vannak elvarasai.

2011. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért van olyan érzésem, hogy ez az egész egy ördögi kör.Ha odamegyek, leszólitom, lepattint, frusztrált leszek...ezt elkövetem még egy párszor egyre frusztráltabb vagyok...egyre kevesebb az esélyem, egyre visszataszítobb leszek...belefáradok,nem próbálkozok, lefélénkeznek, nem vagyok már férfi se a szemükbe, továbbra nem próbálkozok, berosdásodok, mikor újra próbálkoznák már azt se tudom hogy csináljam....
2011. márc. 3. 23:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyél barackot.
2011. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Valóban ördögi kör. És mit lehet ezekkel csinálni? Megtörni.


Kezdj el edzeni barátom, én minden magányos embernek ezt javaslom. Persze a csajok mondják, hogy így nem fontos a külső, úgy nem fontos, a valóság teljesen más.


Magad miatt is jó, hiszen nő az önbizalmad, erősebb leszel, meg tudod védeni magad stb., a csajozási probléma meg szinte magától megoldódik, mert ők jönnek oda egy idő után ismerkedni. Ma nézz ki egy konditermet, és holnap kezdj el gyúrni.


Üdv,


V

2011. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én ugy gondolom h a fiatal nok(17-23ig) csak játszadoznak a ferfiakkal.Nem engednek magukhoz kozel fiukat.

Aztan réjonnek h qrvara nem kene egyedul maradni, es ketsegbeesetten keresnek maguk melle vkit.

A szerencses megtalalja az igazit, aki nem az igy járt.

És még vmi.Nem becsulik meg a normalis férfiakat!!!!

2011. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

nem feltétlen igaz ám amit mondasz. egy bizonyos kor felett, mondjuk 30 közelében a szingli nők többsége bizony bepánikol, hogy nem lesz férfi a háznál, és ez jogos is.

az idő alapvetően nekünk dolgozik, és a nők ellen.

2011. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mert ha egy férfi csak a csúnya nőknek kell, összejön egy csúnya nővel, és gyakran boldog párkapcsolatra talál benne. Ha egy nő csak a csúnya férfiaknak kell, akkor viszont inkább egyedül marad.
2011. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!