Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha láttok egy csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha láttok egy csinos lányt pl iszogatni a plazaban egyedül és bejön külsőre és értelmesnek tűnik akkor leszolítjátok?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, ha tetszik egy tök vadidegen csaj akkor simán bepróbálkoztok?
2011. febr. 16. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Én tuti nem. Még akkor sem, ha egyértelmű jeleket küld. Ezért is nem volt sohasem barátnőm.
2011. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mert nem járok plázába. És normális csajok sem járnak oda.
2011. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

nekem mindig volt barátnőm és mindig van. de nem.

nem így kell csajozni.

2011. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Most már igen. (23 éves vagyok). Pár éve még nem mertem volna kezdeményezni, de már tudom: nincs vesztenivalóm.


Amúgy épp ma volt egy ilyen eset, de sajnos nem sikerült a leszólítás, ugyanis épp amikor odaléptem volna a lányhoz, váratlanul felbukkant a semmiből egy ismerősöm, s hozzámszólt... Mire befejeztem vele a bájcsevelyt, a lány köddé vált. :-(

2011. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
:D csatlakozom az első válaszolóhoz. Amúgy meg az, hogy egyedül iszogat, nem jelent semmit. Biztos az lenne az első gondolatom, hogy vár valakire és legkevésbé egy vadidegen társaságára vágyik.
2011. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Mekkora segg ez a 2. válaszoló... miaz hogy nem járnak normális lányok oda-.- Mér enniyre bűnös hely egy pláza? barom
2011. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

"plázában" és "értelmes" már eleve kizárják egymást.

Plázában meg eleve nem állok szóba a bútorral, nem vagyok gazdag hogy ilyeneket akarjak döngetni.

2011. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem próbálkozok, mert nem szoktam, de szívesen megismerném.
2011. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem, mert:

1. valószínűleg vár valakire, talán épp a bakjára

2. nincs semmi értelmes szövegem, és nem is állna jól

3. úgyis elküld a halál lőcsére

2011. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én plázában ismerkedtem meg a barátnőmmel immáron 17 hónapja. De ő eladó volt egy ruhaboltban ahol amugy nem vettem semmit, és sosincs ott 1 vevő sem és ezért könnyű is volt.
2011. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!