Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtható, ha valaki a...

Megbocsájtható, ha valaki a névnapján cefet módon berug a barátaival?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát a névnap ilyen szokott lenni a fiataloknál. Nő létemre névnapom alkalmával engem is lehet itatni intenzíven :) Szerintem eleve ha valaki olykor-olykor berúg a barátaival, azzal nincs nagy baj, ha: részegen nem agresszív, nem hanyagolja ez miatt a kötelességét, egyedül nem iszik, nem más elől issza el a pénzt (gyerek, szülő, feleség, férj, stb), nem ez a legfontosabb az életében, nem fordul elő túl sűrűn.
2009. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezért én eleve nem is haragudnék.
2009. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Meg szep, hogy megbocsathato! Ebben semmi nincs. Egyszer egy evben van az embernek nevnapja.
2009. febr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez normális. :D
2009. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak akkor fordul elő, persze! :) Ez nem olyan nagy baj. Néha mindenkinek ki kell ereszteni a gőzt, csak ne legyen gyakori.
2009. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát mikor ha nem ilyenkor?
2009. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
inkább szégyelje magát, aki leissza magát a sárga földig.
2009. febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó: szégyelld magad talán te, ha még ennyi szórakozást is sajnálsz mástól. Te valami stréber lehetsz, az ilyenek azok, akik beleugatnak más dolgába, aztán csodálkoznak, ha valakitől egyszer kapnak egy maflást.
2009. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Tökéletesen igaza van a többségnek. Ha nem az utolsó fillért issza el, ha ez nem rendszeres, nem aggresszív részeg, akkor szerintem nem követett el bűnt, nincs is miért megbocsájtani.
2009. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi!

Nem is bírom a piát nagyon, meghívtak a barátaim egy két sörre meg Unicumra, csak a végén ráküldtünk két abszintot, na azt nem kellett volna. Nem voltam vályogrészeg, de az asszonyom nem örült nekem. Ilyenkor nagyon haragszik (mert nem volt velem) pedig én hívtam!

2009. febr. 23. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!