Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem még mindig írogat...

Az exem még mindig írogat nekem és a barátomnak, nem akarja abbahagyni. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és már 5 hónapja csúnyán véget ért egy kapcsolatom. 2 hónapja van egy srác az életemben újra. Nos, az exem nem akar nekünk békén hagyni, nem telik el úgy hét, hogy ne fenyegetőzne, vagy írogatna a barátomnak rólam olyat, ami még számomra is újdonság. 5 hónapig levegőnek néztem, tűrtem, de most már betelt a pohár. A barátom azt vallja, hogy ne foglalkozzak vele, majd abbahagyja, hisz az a célja hogy engem felidegesítsen. De ez már 5 hónapja így van... fel lehet jelenteni zaklatásért? Vagy milyen módszerhez folyamodjak? Teljesen el vagyok keseredve.

Köszönöm szépen. 21L


2011. márc. 16. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

nyomtasd ki, mint bizonyítékot. Pláne, ha fenyegetőzik is lehet kérni távol tartási végzést, amit ha nem tart be megbüntetik.


22L

2011. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Igen, fel lehet jelenteni! Sőt, esetedben fel is kell jelenteni! Igen, ez zaklatás! A fenyegetőzéseket be kell mutatnod. Távoltartási végzést is kérhetsz, bár csak 3 hónapig érvényes, de nem követhet Téged. Lépj, elég sok pasi pszichopatává válik, nehogy...
2011. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet jelenteni, de szerintem ez sem lesz elég neki. Egy két pofon egy nagydarab embertől már inkább.
2011. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. A távol tartási végzésen kívül mást nem lehet tenni, hiába akarod feljelenteni. Sajanos!!!

Barátnőm ilyen szituban volt, csak őt meg is verte a barátja, meg az új barátját is.

És akkor elvittem a rendőrségre mondom lesz@rom feljelentjük és kész ennek vége lesz.

De azt mondta a rendőr, hogy sajnos ameddig vér nem folyik (szó szerint) addig a távol tartásin kívül semmit sem lehet tenni

2011. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel!

MAJD változtassatok email címet, telefonszámot, és a közösségi oldalakról töröljétek magatokat, amúgy is csak a rendőrségnek tesztek szívességet, hogy ki kivel merre mikor hogyan stb.

Így sehogy nem fog utolérni titeket! 23/N

2011. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A telefonszám-email cím változtatással annyi a baj, hogy ez mind hiábavaló lenne, hisz egy kisvárosban lakunk mind a hárman, közös baráti társasággal és az exem mindenfélét terjeszt rólunk...
2011. márc. 16. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor a leghatásosabb ha abszolút nem foglalkozol vele. ha nem követ, nem leselkedik csak sms-eket ír azon könnyen lehet segíteni: egyből törlöd. ugyanúgy közösségi oldalon és máshol.

én a helyedben csak nem foglalkoznék vele. saját tapasztalatból tudom, hogy az a lehető legsza*rabb ha nem is vesznek tudomást az üzeneteidről, így szerintem ez a leghatásosabb. nekem nem hiányozna a rendőrségre járkálás.

2011. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj régen én is így jártam. Bementem apával a rendőrségre mert még öt is zaklatta! Semmit nem csináltak csak felhívták h hagyja abba! Semmit sem ér ha a rendőrök segítségét kéred.
2011. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, ebben van vm. Exem nem volt egy agresszív pasi, viszont testépített, és akadt egy ismerősből lett hódolóm. Pont ő ült a gép előtt, mikor a srác írt nekem, ő meg elkezdett válaszolgatni neki, mintha én lennék, majd leleplezte magát, és közölte a sráccal, hogy ha még egyszer csak megpróbálja felvenni velem a kapcsolatot, bármilyen formában, elásatja az erdőben olyan mélyre, hogy sose találják meg... Féltékeny volt, pedig a srác csak segített nekem a tanulásban - egészen eddig az incidensig, utána soha többet, semmilyen formában nem tudtam elérni... Vagyis ha ő is kapna egy agresszív fenyegetést a meghunyászkodás helyett, lehet, hogy visszakozna! Viszont ha Te üvöltöd le a haját, az komolytalan. Pasitól kell kapnia a "fenyegetést".
2011. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel. Nem hinném, hogy semmit se ér, ha a rendőrök szólnak neki, hogy állitsa le magát!
2011. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!