Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem még mindig írogat...

Az exem még mindig írogat nekem és a barátomnak, nem akarja abbahagyni. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és már 5 hónapja csúnyán véget ért egy kapcsolatom. 2 hónapja van egy srác az életemben újra. Nos, az exem nem akar nekünk békén hagyni, nem telik el úgy hét, hogy ne fenyegetőzne, vagy írogatna a barátomnak rólam olyat, ami még számomra is újdonság. 5 hónapig levegőnek néztem, tűrtem, de most már betelt a pohár. A barátom azt vallja, hogy ne foglalkozzak vele, majd abbahagyja, hisz az a célja hogy engem felidegesítsen. De ez már 5 hónapja így van... fel lehet jelenteni zaklatásért? Vagy milyen módszerhez folyamodjak? Teljesen el vagyok keseredve.

Köszönöm szépen. 21L


2011. márc. 16. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

óó te egy álomvilágban élsz utolsó:)

nehogy azt hidd majd el mennek a gyerekhez, hogy ejnyebejnye elfeneklünk, ha nem hagyod békén a lányt..

2011. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Óóóó, tán ne te mondd meg, mit fognak tenni a rendőrök. Egyébként valaki már irta, hogy esetükben ez történt, ő is biztos álmodta.
2011. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ha a 18:52es válaszra gondolsz, azt én írtam :D :D

és nem csináltak semmit a rendőrök, a távol tartási végzésen kívül nem lehetett mit tenni, de nem írom le még egyszer.

Jah, és végül is a végzésből nem lett semmi, mert meghátrált barátnőm. De az idő múlásával békén hagyta a srác, de addig keserves napokat élt meg:S

2011. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igaza van a testépítő volt barátnőjének, szólj néhány tagbaszakadt arcnak akik fenyegessék meg..hidd el többé nem keres majd. Vigyék ki az erdőbe ásassák meg vele a saját sírját, térdepeltessék le és tegyenek fegyvert a fejéhez és közöljék vele hogy ha még egyszer bármilyen formában megkeres téged vagy a barátodat a fegyver garantáltan el fog sülni..hidd el nagyon-nagyon hatásos:DD
2011. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a 19.01-re gondoltam, nem másik válaszra.

Szerintem egyértelmű annak, aki tud olvasni...

2011. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
tegnap már a barátom beszélt a fejével, elég agresszívan megkérte hogy hagyjon minket békén, azt mondta megértette. Ahogyan elmesélte nekem a barátom, hatásos volt, mert remegett keze-lába az exnek. Na hátha ennyi elég volt és belátja hogy semmi értelme már ennek. Köszönöm mindenkinek:) hasznosak voltak!
2011. márc. 17. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!