Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hazudik egy nős férfi a...

Mit hazudik egy nős férfi a szeretőjének? - a kapcsolat elején? - kb egy év múlva? - És meddig hazudik?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatotok?
2011. márc. 16. 19:52
1 2
 11/18 Ildegonda ***** válasza:
50%
tegnapelőtt 20:06 :)) a férjek pp-k, soha nem döntenek, két/több kapura játszanak, káposzta/ kecske...
2011. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Miért hazudna,ha alapból szexkapcsolatnak indul mindkét fél részéről?Semmi értelme.

Szerintem ha a nő nem akarja komolyabbra fűzni a kapcsolatot nem áll neki hazudozni.

A másik változatot,hogy már elején hazugsággal kezd és a nő utána ezt évekig beveszi nem értettem meg soha.Meg az egyéb szerelmi játszákat se.Nyilván olyan emberrel nem kezdünk kapcsolatot akivel nem akarunk lefeküdni vagy nem érdekel,hogy milyen lehet vele, hiszen ez a szerelem,párkapcsolat célja, a szex és a gyereknemzés.

2011. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Én is egy évig szerető voltam.

A párom sokáig szenvedett, mert félt hg elveszíti a gyermekeit.

Egy évig a szeretője voltam.

Most együtt élünk boldogok vagyunk. Velünk vannak a gyerekek. A párom hűséges és soha el nem engedne maga mellől. Az egy év alatt amit kénytelenek voltunk külön tölteni nagyon sok mindenen mentünk keresztül és jelenleg jobban ragaszkodunk egymáshoz mint az "átlagos" párok, mivel soha többet nem akarja átélni egyikünk sem hg külön legyünk. Mert tudjuk hg az milyen rossz és fájdalmas.

2011. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
szánalmas szeretőnek lenni!!!! az egész hazugságon alapul.. mindenki maga tudja mennyire alázza meg magát egy ilyen kapcsolatban!
2011. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9:15.

Remélem soha nem fogsz ilyen helyzetbe kerülni, mikor a szerelem olyan nagy úr, hogy az eszeddel tudod mit kellene tenned, de a szíved megszakad és azt érzed hogy nélküle örökre üres marad az életed.

Én megpróbáltam nélküle. De senki nem léphetett a helyébe. Senki nem volt jó, mert más volt. Nem Ő.

Remélem soha nem kell majd ilyet érezned.

7:38-as voltam.

2011. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a nős férfi szereti a szeretőjét, akkor nem hazudik neki. csak otthon hazudik
2011. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

7.38.-as az én értékrendemet zavarná, ha foglalt lenne a férfi aki udvarolna.. valahogy a stop felirat lebegne a szemem előtt...

és remélem nem leszek ilyen helyzetben..

neked meg csak jót kívánok..

2011. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mertha nejének hazudik a szeretönek meg pláne hazudik
2014. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!