Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartós kapcsolatban élők...

Tartós kapcsolatban élők férjek, feleségek, vannak olyan vitáitok (melyek nagyon banálisak), amin igazából inkább nevetni kéne?

Figyelt kérdés

Gondolok ilyenekre, párbeszéd amiből néha kisül egy vita, d később röhögjük, hogy nem vagyunk normálisak...:)

Pl: -Szia, gyere ebédelni, mert kész az ebéd!

(a férj nagy vívódással kijön a szobából, abbahagyja elfoglaltságát...leül, elkezdi majszolni a szalmakrumplit)

-Ne egyél krumplit, előbb a leves!

-Miért baj, ha előbb krumplit eszek? (???)

-Nem lesz a másodikkal!

-De nem mindegy mikor eszem meg? :D

(és ez már addig folytatódik, míg az egyik besértődik és elmarad a közös ebéd:D)


vagy: (telefonon)

Szia, képzeld elterveztem mit csináljunk hétvégén!

Lány: De jó, megyünk állatkertbe? (kíváncsian)

-Nem! Ó tudtam, hogy neked nem lesz jó amit szerveztem. (miközben erről szó sem volt, a lány csak egy kérdést tett fel)

-Na jó, már el is ment a kedvem a hétvégétől! Nem is csinálunk semmit! Na szia, most megyek!



És millió egy ilyen dolog van, most ezek jutottak eszembe egy házaspár barátoméktól származnak. Ilyenek nálunk is vannak. Mi már annyira fejlődtünk, hogy már párbeszéd közben elröhögjük magunkat, hogy ennél nagyobb bajunk soha ne legyen...:) Tudtok hasonlókat?


2011. márc. 16. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pár napja:

Előzménye, hogy este egy kisebb egészségügyi gond miatt nem voltam túl barátságos hangulatban, haraptam minden kis hülyeségre.

A nagyobb térfogatú szemetet az erkélyen gyűjtögettem. Férjemet megkértem, hogy reggel egy részét vigye le, mert egyedül sok lenne. Mondta, hogy oké, csak figyelmeztessem, mert addig elfelejti.

Ő kelt korábban, este kiragasztottam egy cetlit az ajtóra, hogy "SZEMÉT!!".

Kelek fel, férjem már elment. Szemét érintetlenül. Az ajtón még egy cetli: "Te meg k.csög!!"

Sms: "Tudom, hogy nem vagy jól, de moderálhatnád magad!!"

Sms No.2., kb fél órával később: "Basszus... most jutott eszembe, hogy nem vittem le a szemetet...bocsi..."

:D

2011. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

21:25

Ez k*rvanagy :DDDDDDDDDD

2011. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nálunk a legtöbb vita az ő szétszórtsága miatt van, de 95%-ban röhögésbe torkollik.

Másik, jellemző eset:

Hív telefonon:

- Hol vagy???

- Itthon..mert?

- Bammeg, itt várok rád fél órája, hogyhogy még otthon vagy???

- Hadd kérdezzek én is: hol vársz rám és miért kellene ott lennem?

- Itt, az orvosnál, kértem neked időpontot, te meg nem veszed a fáradtságot, hogy ideérj?!! EGY jó kifogást mondj, hogy most miért ne legyek nagyon pipa??!!

- Az megfelel, hogy nekem nem szóltál róla...?

- Dehogyne...ööö...ja, de AKARTAM mondani! Ööö...mikorra kérjek új időpontot...?

2011. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

:)))))))))))) jaj naaaaaaa:D

ilyen nálunk is volt, habár ez félreértés kategória:

Buszon egy "kedves, jóságos" fiatalember rálépik a lábamra azt se mondja félkalap..mire én Te hülye!

Mire a párom telefonba: na jó, köszi....s kinyomta...:D

2011. márc. 16. 21:32
 5/24 anonim ***** válasza:
Ha gondoljátok, túrok még, mert egy másik fórumon archiválva vannak ezek :)
2011. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nálunk az szokott gyakrabban lenni, hogy ha leküldöm valamiért a boltba (mert főzök) akkor az pont kifogyott. irtó mérges szoktam lenni, de alapvető dolgok sütőpor, porcukor akármi. Mindig mondja hogy elfogyott. Egyszer lementem megnézni és tényleg nem volt. De utána jót röhögtünk.


A szemetes nagyon jó. :D

2011. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2011. márc. 16. 21:42
 8/24 A kérdező kommentje:
:D
2011. márc. 16. 21:45
 9/24 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó, jöhet még az archivumból:D
2011. márc. 16. 21:45
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát ti akartátok, akkor most jól telespammelem a topikot :)


Jövök ki a fürdőből, férjem rám néz:

- Hogy neked milyen beteg fejed van!!


Természetesen a másodperc törtrésze alatt kijött belőlem az állat, hogy ha nem tetszik, nem kell nézni, különben is hogy lehet ennyire bunkó, blablabla...5 perc után szóhoz jutott. Akkor sok-sok barokk körmondat után sikerült újrafogalmaznia a megjegyzést, immár az eredetileg is így szánt információs értékkel:

- Nyúzott az arcod, betegnek tűnsz, jól érzed magad?

2011. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!