Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hölgyek! Feleségek ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Feleségek ill. élettársi kapcsolatban élők. Volt-e már olyan, hogy valamilyen okból elutasítottátok párotok közeledését, akárcsak az odasimulást is úgy hogy ennek okát nem mondtátok el neki és nem ő adott okot rá?

Figyelt kérdés
Lett-e ennek következménye a kapcsolatotokra, ha igen tudtátok-e egymással rendezni a dolgot?
2009. dec. 22. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elő szokott fordulni nálunk, de olyanra nem emlékszem, hogy bármelyikünk is megtette volna, hogy nem adott volna magyarázatot. Nem látnám értelmét a dolognak.

19/L

2009. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 4 éve vagyunk együtt, és csak akkor fordult elő ilyesmi, amikor a babánk megszületett, rá pár hétre, mert nagyon fáradt voltam. De ezt el is mondtam a férjemnek. És szerencsére csak 1-2 alkalom volt, azóta töretlenül szeretjük egymást. De ha bármilyen okból mégis elutasítanánk a másik közeledését, szerintem az okot elmondanánk.

N/34

2009. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! De én pont arra gondoltam amikor nem lett az elutasítás oka elmondva soha.
2009. dec. 22. 20:28
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Az én férjem 365 napból 365X akart közeledni, de csak direte, hogy ő elmondhassa, hozzámvághassa, hogy ma is Nem-et mondtál! Szülések, menses, nőgyógyászati és egyéb műtétek + éjszakai szoptatások, fáratság...közepette. soroljam?

Gondolhatjátok, hogy ezután még akkor is elutasítottam, ha én is akartam. Ha meg aztmondtam: oké, nem igazán állt a helyzet magaslatán.

/Természetesen válás lett a vége/

2009. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem már volt ilyen! Igazából az volt az oka, hogy akaratlanul is megbántott 1 sértő megjegyzéssel, de ő ezt természetesnek vette, hogy így viselkedik. Azután már nem akartam többet, hogy hozzám érjen, nem akartam vele lenni és nem mondtam meg neki az okát. Gondoltam, ha valaki így viselkedik nyilván rájön, hogy amit csinált az nem jó és észre veszi, hogy miatta vagyok sz@rul. Ez nem történt meg.. Gondolkozz, hogy mondtál-e valami olyat, ami rosszul eshetett neki, vagy nem vettél észre valami fontosat, nem jutott eszedbe évforduló szülinap v ilyenek, vagy talán csak megjött neki és nem akarja elmondani..

remélem segítettem!

2009. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20.37 -es ! Nem csodálom hogy válás lett a vége. De végülis nálatok is látta az okokat a férjed vagy elmondtad neki. Én 42 éves férfi vagyok 15 éve házas és úgy néz ki hogy rá megy a házasságunk arra, hogy a feleségem több mint egy éve nem mondja el az okot. Azóta sincs köztünk semmi és lassan elhidegülünk egymástól.
2009. dec. 22. 20:59
 7/13 A kérdező kommentje:
20.53 Segítettél! De azt tanácsolom mondd el neki, hogy mivel bántott meg. Ha ezek után nem azt mondja, hogy " Ne haragudj! Nem akartalak megbántani! " akkor haragudj rá! Sajnos nem vagyunk gondolatolvasók, beszélni kell a problémákról. Mi nem tettük, ez a baj.
2009. dec. 22. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

sajnos nálunk is elofordul, tobbnyire az én részemrol, általában minden komolyabb ok nélkul, fáradtságbol vagy ha valamivel megbántott. magyarázatot nem nagyon szokott kérni a férjem, ha ilyen van, tudja magátol is az okát (csak azt nem, hogy épp nem kellene kozelednie;) de akármennyire is turelmes és szeretjuk egymást, mivel mostanában tobbszor van ilyen, néha már azt hiszem, nem haladunk jo irányba:(( saját tapasztalatom, hogy minél tovább tart ez az elutasítos idoszak, ahogy telik az ido, annál kevésbé hianyzik az egyuttlét...

sajnálom, hgy idáig jutottatok. tényleg nem lehet már megbeszélni?

2009. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem a férjem utasított el 2,5 évig,bár abból csak az első évben próbálkoztam, mert utána már feladtam, és most decemberben adtam be a válást, persze más oka is volt, nemcsak a szeretkezés hiánya. Bár ő azzal indokolta, hogy mindenről én tehetek ami rossz történt velünk, ami nem tekinthető indoknak szerintem csak kifogásnak.27L
2009. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
14.19-es! Mit éreztél akkor? Bennem egy világ dőlt össze. Még az sem engedte, hogy odasimuljak hozzá! Utána még kétszer próbálkoztam, kérdeztem mi a baj, de titok maradt. Azóta nem tudunk együtt nevetni, teljes ürességet érzek.
2009. dec. 24. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!