Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, feleségek, hosszabb...

Férjek, feleségek, hosszabb kapcsolatban élők! Nem hiányzik néha az újdonság varázsa?

Figyelt kérdés

A párommal elég régen vagyunk együtt idén lesz 4 éve. Még fiatalok vagyunk (húszas évek eleje)...Tegnap elmentem egy bálba, több srác kért fel táncolni (rendes élőzenés bál...) Akkor, abban a helyzetben nem tagadom, gondoltam arra, hogy milyen lenne ismét "újrakezdeni" a randizgatást, ismerkedést. (nincs senki kiszemeltem, akár a párom is lehetne az, csak, hogy legyen újra a kezdeti izgalom, újdonság, kíváncsiság)

Persze ha józan ésszel belegondolok (nincs bennem semmiféle koktél:P ) akkor semmi pénzért nem hagynám el a páromat, hiszen valóban ő az életem. Egy biztos pont az életemben, akit szeretnék gyermekeim apjaként...A kapcsolatunk nagyon jó, rengeteget beszélgetünk, mindent tudunk egymásról, azonosak a terveink, vágyaink, rengeteget nevetünk együtt...amolyan "minta-párnak" emlegetnek. Mégis tegnap egy koktél után előjöttek belőlem ezek a dolgok...más volt hasonlóan?


2011. márc. 5. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis izgalomra, új élményekre lenne szükségetek. Nem tudom, a mindennapjaitok mennyire változatosak, próbáljatok egy kis színt vinni bele. Fedezzetek fel új helyeket, kávézókat, városokat, menjetek el táncolni, kirándulni!
2011. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

El sem hiszem, hogy valaki ugyanezt érzi! Szintugyanilyen a helyzetem, és azt hittem bűnösnek kell érezzem magam, mert hogy egyedül vagyok ezzel... Mintha én írtam volna ki a kérdést!

21/L

2011. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

:) kicsit rossz érzés, most azon gondolkodom vajon megbeszéljem-e a párommal. Azt hiszem megemlítem neki a témát, lám, mit szól hozza...

Nehezíti a dolgunkat, hogy 2 éve távkapcsolatban élünk... mondjuk ez igazából jól működik, elég gyakran találkozunk

2011. márc. 5. 21:57
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek
2011. márc. 5. 21:58
 5/22 anonim válasza:
20%
bocsáss meg de szerintem ennek az lesz a vége, hogy ha valakinek komolyabban megtetszel, akkor biztos befogod adni a derekad... tapasztalat
2011. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
Game over. Amikor az ember ilyeneken kezd el agyalni, akkor vége...
2011. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Off:Szerintem ne mond el a párodnak.Neked is rosszul esne ha kiderülne ilyeneken jár az esze,azt meg hogy nem tennéd meg vagy elhiszi vagy nem.


Amugy én is gondolok ilyenekre,férjnél vagyok,és van egy édes kisfiunk,de van amikor hiányzik az újdonság.Az izgalom ahogyan a randira készülök,a bizsergés az első csóknál,az első éjszaka stb.

De ilyenkor eszembe jut,hogy azaz izgalom,sőt minden izgalom elmúlik előbb-utóbb.

Én maradok a szeretett kis családomnál,hisz ezaz igaz boldogság.:D

2011. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Mármint az utolsó két válasz...

Nekem is eszembe jut, de nem az, hogy más pasira van szükségem, hanem kell a kezdeti udvarlás.

Ezt meg lehet oldani. Beszéld meg vele, hogy szükséged van erre, szerintem belemegy! :)

Amúgy természetes érzés, de át fogsz esni rajta, én is átestem! :) (És nem csaltam meg a párom, nem adtam be senkinek a derekam, mert őt szeretem.)

2011. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem az előttem lévő, hanem azelőtt kettővel. :)

Utolsó voltam.

2011. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, erre én is gondoltam már. Egyszer leszólított egy annyira helyes srác az egyetemen, hogy megfordult a fejemben, hogy egyszerűen lelépek vele. Természetesen nem tettem meg és bitos ez volt a jó döntés. De mennyien írták már ezt, nem vagy egyedül :)

Én főleg akkor érzem így, amikor kevés időnk van egymásra és hiányzik. (Távkapcsolatban ez elég gyakori lehet.)

L/19

2011. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!