Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy fizikai munkással...

Érdemes egy fizikai munkással megismerkedni? Kinek van fizikai munkát végző párjuk?

Figyelt kérdés

azért kérdem,mert volt úgy,hogy megtetszett egy építőmunkás. csak akik voltak vele,azok nagyon bunkón viselkedtek. :s

na most az lenne a kérdésem,hogy nektek van ilyen párotok? és ha igen hogyan ismerkedtetek össze? és hol?


2011. márc. 17. 19:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy, hogy milyen munkát végez az illető, ha megbecsül, tisztel, szeret téged, és fordítva is így van....
2011. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
a bátyám is fizikai munkás meg apukám is és normálisak a családdal. a munkahelyen nem mindegy hogy viselkedik ha veled/veletek rendes?
2011. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
96%
Én azért bőven ismerek olyan többdiplomás férfiembert, akivel egy percet sem élnék együtt..nincs azzal semmi gond, ha valaki fizikai munkát végez.
2011. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hogyan ismerkedhetnék meg vele.mert megközelíthetetlen szinte.
2011. márc. 17. 19:44
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

Nekem. Úgy ismerkedtünk meg, hogy pár hónapig én is fizikai munkát végeztem ott, ahol ő.

Nem igazán értem, hogy mit jelentsen ez a kérdés, hogy érdemes-e fizikai munkát végzővel ismerkedni? Mi a különbség köztük és a nem fizikai munkát végzők között ismerkedés terén, valaki homályosítson már fel!

Mondjuk talán az, hogy dolgoztam irodán is, de annyi segítséget, kedvességet, megértést (ha kezdőként valami nem úgy ment a munkában) az irodán dolgozóktól soha nem kaptam, mint ezektől a fizikai munkásoktól. De ez csak az én esetem, ez nem azt jelenti, hogy kizárólag a végzett munka alapján meg lehetne ítélni az emberi jellemet.

2011. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%

Mivel az építőmunkások egész nap "össze vannak zárva" sok-sok pasival, ezért hajlamosabbak néha bunkón viselkedni. Főleg nőkkel, mert hát olyan becserkésző, "füttyögős" üzemmódban működnek. De naná, hogy van köztük rendes, és biztos, hogy egy párkapcsolatban másképp viselkednek.

Tényleg nem az számít mit dolgozik.

2011. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
24%

Értelmiségi ne válasszon szakmunkás társat.

Az értelmiségi egész nap ül, utána járkálni akar, a szakmunkás egész nap áll, emelget stb. este feküdni akar.

Ha szeretsz színházba, hangversenyre, múzeumba járkálni, külföldre utazni, zavarni fog, hogy a társad azt sem tudja, hogy mit lát. Azt azért ne tagadja le senki, hogy nem kenivágja a történelmet, irodalmat a szakmunkás társadalom. Épp azok tanulnak zömében szakmát, akik nem tudtak vagy nem akartak magolni.

A szellemi különbség zavarni fog.

A szép izmos építőmunkás egyre jó csak, zsupsz az ágyba, ha nagyon ki vagy éhezve. Csak nehogy nemibetegség legyen a vége.

2011. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%
szakmunkás vagyok és kenem-vágom a törit és az irodalmat.
2011. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
elnézést, ha félreérthető voltam. de nem nézem le a szakmunkásokat.csak akiket így utcán hallok meg látok azok elég bunkón szoktak viselkedni mindenkinek beszólogatnak főleg nőknek.de volt olyan aki nagyon tetszett is.édes volt meg minden.:) és nem tudom hogy ilyen helyzetben hogy kéne egy ilyennel összeismerkedni.
2011. márc. 17. 19:50
 10/43 A kérdező kommentje:

szeretek színházba járni vagy sétálni.külföldre nincs esélyem.de nem hiszem,hogy aki szakmunkás az buta lenne mind.vannak azért kivételek.


"A szép izmos építőmunkás egyre jó csak, zsupsz az ágyba, ha nagyon ki vagy éhezve. Csak nehogy nemibetegség legyen a vége."


Ezt viszont nem tudom hova tenni...de biztos te jobban tudod...

2011. márc. 17. 19:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!