Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy fizikai munkással...

Érdemes egy fizikai munkással megismerkedni? Kinek van fizikai munkát végző párjuk?

Figyelt kérdés

azért kérdem,mert volt úgy,hogy megtetszett egy építőmunkás. csak akik voltak vele,azok nagyon bunkón viselkedtek. :s

na most az lenne a kérdésem,hogy nektek van ilyen párotok? és ha igen hogyan ismerkedtetek össze? és hol?


2011. márc. 17. 19:32
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Most őszintén mire tartja nagyra magát egy diplomás vagy egy éretségizett?Arra,hogy az elemin kívül még x évig ugyan azt a tant cincálva magolja?Van olyan értelmiségi aki olyan buta mint a tök,kérdez az ember valami és megszólalni nem tud.


Miért kell lenézni egy szakmunkást?

Ott nem kell tanulni?Tudni számtalannyi megoldást,növény betegséget,illesztést,technikát...


Egyszerüen menny oda és légy rátermett ,ha már megszólít akkor menny oda és piríts rá ,,Helló x y z vagyok"...Várd meg mit lép.


És sokan tévednek,hogy minden szakmunkás azért lett az ami mert lusta tohonya dögje akit nem érdekel semmi.Sokan azért lesznek azok amik mert azok szeretnének lenni!És azért mert vlaki fizikai munkás még tudhat a világról dolgokat.


20/N

2011. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Nem értem az értetlenkedőket - igenis sokszor van, hogy a munkások csapatban nem viselkednek kulturáltan, és a kérdező nyilván fél, hogy egy ilyen társaság rossz hatással van a leendő párjára. Igazából amikor a párom felvetette, hogy elmegy egy építkezésre dolgozni, nem nagyon akartam elengedni,pont emiatt. (De nem emiatt nem ment végül.)

Szerintem nyugodtan próbáld meg vele -nem mind ilyen! Csak nyilván ezeket veszi észre az ember, akik füttyögnek a nőknek, beszólnak stb. De pl. nálunk itt a szomszédban az útépítés, hónapok óta rengeteg munkás, egy ilyen nem volt! A barátom két haverja is építőmunkás, ők is teljesen normálisak, barátnőjükkel normálisan viselkednek, semmi gond velük!

2011. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy embert nem az minősít, hogy milyen munkát végez. Pl van párkapcsolatban bunkó orvos, és normális kőműves. Ez neveltetés, és jellem kérdése, nem munkahelyé.

A párom asztalos, jó férj, kiváló apa :)

Egyébként meg van olyan is, hogy esze lenne továbbtanulni, de nem érdekli :) Pl párom azért lett asztalos, mert háromévesen beleszeretett a fa megmunkálásának a folyamatába. A nagypapája asztalos volt, és hobbiból készített fafaragásokat, meg az unokáknak játékokat. A páromnak meg annyira megtetszett ez az egész, hogy onnantól egyértelmű volt a számára, hogy ő is ezt szeretné csinálni. :)

2011. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
kedves tegnap 19:18!Képzeld a kenyeret amit veszel buta pék szakmunkások készítik neked!!!!A széket amin ülsz asztalosok.Soroljam még?Nem minden szakmunkás buta, lehet, hogy azt szereti csinálni ami a szakmája!Több a diplomás munkanélküli mint a szakmunkás!De, hogy a kérdére is válaszoljak:Szerintem próbálj vele 4szemközt beszélni.
2011. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
ez egy iszonyat béna és fúúúj kérdés...
2011. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
bocsánat...előző vagyok..nem olvastam tovább ugyhogy visszaszivom előző kommentáromat...
2011. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
megint én vagyok:D:D:D...nos sztem tudod mi lenne meglepő és sztem hatásos? felirod a számod egy cetlire..odasasszézol hozzá miközbe dolgozik, kezébe nyomod a cetlit és közlöd vele, hogy ha úgy gondolja hívjon fel...közbe mosoly...aztán hátatfordítasz..elbattyogsz...és kész...persze jóó határozottan:) vagy nem tetszene ez egy pasinak?:)
2011. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A fizikai munkások csak pincében élhetnek, vagy a padláson. Kizárólag lavórba mosnak lábat, és teknőben hajat. És nem is úgy szaporodnak, mint az emberek. Talán inkább csak osztódnak.

2011. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit vársz el tőle. Én nem tanácsolom, max alkalmi kikapcsolódásnak.
2011. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a válaszokat. Ennek alapján helyesbítenék;

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Menekülj. Ha vonzó neked fizikailag, dugd meg, utána dobd, de ennyi.

2011. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!