Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a főiskolás lányotok egy két kezi munkással jönne össze (asztalos, festő)?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el ez miatt a kérdés miatt. Nem lenézés képpen teszem fel. Csak azért kérdezem, mert szerintem két különböző világról van szó. Más az érdeklődési kör, barátok, stb. Nem is a pénz miatt kérdezem, mielőtt valaki ezt írná.

A lányom szereti a barátját, de ő nagyon szerény, félénk lány, akinek ez a fiú az első barátja. A fiú eléggé csendes, titokzatos. A családjáról keveset beszél. Legtöbbször nálunk vannak. Attól félek, hogy nem illenek össze a lányommal. Mit tegyek?


2010. jún. 4. 22:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hagyd a lányod a saját útját járni! Nem az középkorban élünk már.. Nagyon csúnya dolog valakit az alapján elítélni amit dolgozik vagy amire futott neki.. Attól még lehet egy jó ember.. Nem mindenkinek futja főiskolára stb. Ne te akard a lányod életét irányítani.. Ő tudja neki mi a jó, ha tanácsra lesz szüksége, majd biztos megkér téged, de addig is hagyd élni és ne avatkozz bele.
2010. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
73%
A legrosszabb fajta a diplomab..zi szülő, aki felsőbbrendűnek gondolja a saját gyerekét. Gusztustalan. Valaki lőjjön tarkón ha ilyen szülő lennék. Hagyd a gyereked a saját útján menni, főleg ha még nem is ismered a fiút. Előbb ismerd meg utána nyilatkozz. Én jogász a férjem lakatos. K...vára lesz...om a kettőnk közötti iskolázottság szerinti különbséget. Sok csoporttársamnak a kapa kilógott a szájából annyira tahó volt, a drágalátos diplomája ellenére....
2010. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
76%
Nem a barát foglalkozása izgatna, hanem az, miért olyan titokzatos. A családjáról nem igazán beszél. Hova valósi? Másik faluban, vagy városban él netán? Ennek neked kellene utánajárni egy kicsit. Lehet nős, lehet elvált,az utóbbi még az sem kizáró ok.Ilyen esetben én is feltenném a kérdőjelet. Vagy kérdezd meg őt magát. Az is lehet mindketten egyforma természetűek.Te mint anya jobban átlátod a dolgokat, de drasztikusan soha ne avatkozzál be, mert tudod abból csak bonyoladom és gyűlölködés lesz.
2010. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem hogy rögtön férjhez menne az első barátjához,lesz ott még következő barát is.Nem kell ezt annyira komolyan venni.Minél jobban kinyílvánítod a nemtetszésedet,annál inkább a fiúhoz fog húzni.
2010. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
89%
Anyósom elismert orvos, a férje pedig kétkezi munkás ember, 38 éve élnek boldog házasságban, két csodálatos fiút neveltek! ennyi a véleményem!
2010. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
89%
Kétkezi munkás már nem is ember vagy mi a f?
2010. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
kb. 30 km-re laknak tőlünk. Sajnos nincsenek közös ismerőseink, akiktől bármit is megtudhatnék róla. A lányamat pedig nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, hogy most nyomozok utána.
2010. jún. 4. 23:10
 8/66 anonim ***** válasza:
86%
Még jó hogy nem Te vagy az apja!!!
2010. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
90%

23:10 Nem sok gyakorlati tapasztalatod lehet.

ÉN: kétdiplomás- nyomorgok,

bátyám: mg munkás, ööö a 3. házát építi.

Ha már leszólód ez vagy azt a munkást, legalább vedd a fáradtságot és tájékozódj, hogy a diploma mekkora szärt ért manapság.

2010. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem ember. Persze, hogy ember, csak én is a veszekedésektől félek. Előbb, vagy utóbb a különbségek előjöhetnek.
2010. jún. 4. 23:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!