Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ölelgessem? Az...

Mennyire ölelgessem? Az anyukája nem az a típus, a kislány viszont igényelné?

Figyelt kérdés
én vagyok az au-pair. A kislány sokat bújna, szeretné, hogy ölelgessem, mindezt az anyukájától nem kapja meg. Engem kiskoromban anyukám nagyon sokat babusgatott, és nagyon szerettem ezt. Őt viszont nem merem, mert látom, h az anyukája nem csinálja, és attól félek, h nem szeretné ha én ölelgetném a gyerekét. Ti mit gondoltok? Sajnálom a kislányt emiatt, de ha az anyukája sosem ölelgeti, akkor én sem tehetem azt érzem. Ti mit gondoltok? 7 éves a kislány
2011. márc. 18. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az é.anyjával kellene megbeszélned.


Lehet hogy ő észre sem veszi (sokat dolgozik) már fáradt, és azt mondja hogy felőle ölelgetheted.... de az is lehet hogy "direkt" ilyen ( lehet hogy ilyen nevelésben részesült....)


Amúgy tartasz tőle?

2011. márc. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és ha az anyuka előtt nem ölelgetnéd, amúgy meg igen?
2011. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az anyja nem látja szerintem nyugodtan ölelgesd.Biztosan nagyon jól esne szegénykének.:)))
2011. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden ember ilyen ölelgetős típus, de ez nem jelenti azt, hogy biztos zavarná, hogy te meg ölelgeted. Szerintem kérdezd meg az anyukát, hogy zavarja-e a dolog. Engem pl. nem zavarna az anyuka helyében, bár mondjuk az én fiamat elég nehéz ölelgetni, mert fél percre nem bír nyugton maradni, ő csak este bújós :)
2011. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért nem szeretném, mert félek, h jobban magamhoz láncolnám a kislányt. Rossz ezt kimondani, de az anyukája nem foglalkozik vele, és a kislány úgy látom hozzám már most jobban kötődik és ragaszkodik mint az anyjához. Igyekszem mindig az anyukája felé terelgetni, h őt szeresse jobban, mert én pár hónap múlva hazamegyek, és amúgy sem én vagyok az édesanyja. Tőlem kap szeretetet az anyukájától nem. Nem akarom, h még jobban kötődjön hozzám, és csak átmenetileg vagyok itt, nem akarok neki mindenben többet adni, mint az anyukája(alapvetően sajnos ez van, tőlem kapja a figyelmet szinte csak)
2011. márc. 18. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jóba vagy az anyjával, akkor szerintem megemlíthetnéd neki ezt a dolgot... végülis a gyereke érdekében teszed, nemde? Azt hogy ezt hogyan és milyen stílusba tedd: arról fogalmam sincs :( de biztos vagyok abban, hogy itt jó kis ötleteket fogsz majd kapni!
2011. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem szerint adj annyit, amennyit adni tudsz!

Akkor az a kislány kap valamit. Ha attól félsz, hogy fájni fog neki, amikor majd elmész, és ezért nem adsz neki gyengédséget, ölelést, akkor nem kap. Én a rendelkezésre álló időben megpróbálnék minél többet adni neki. Feltölteni őt szeretettel. Az nem baj, ha később is lesz erre igénye, és harcolnia kell majd érte, mert te már nem leszel ott. Lehetne jobb élete, lehetnének mások a szülei, de ezek mind nem a te felelősséged. Te tedd azt, amit te tehetsz! Szívből.

2011. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!