Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet befolyással a későbbi...

Lehet befolyással a későbbi kapcsolatra (gyerek-szülő között) a meztelenkedés?

Figyelt kérdés

A kérdés nemrég jutott csak eszembe. Szerintem lehet összefüggés az apukámmal való nem túl bennséséges kapcsolat és a kiskoromban tanúsított meglehetősen lenge ruházatára. Pedig máig nagyon szeret, puszilgatna, de nekem erre már régen nincsen szükségem.

Nektek mi erről a véleményetek?


A dolog úgy nézett ki, hogy kiskorunkben még a hugommal együtt a szüleink szobájában aludtunk a hugommal. Ekkor ő gyakran úgy "szaladt be" fürdés után a közös szobánkba, sőt reggel is volt amikor meztelen járkált, ami számomra nagyon tasztító volt és erről le is szoktattam-közvetve, mert szóltam anyának. Nálunk ugyanis ő a család közepe-anya.

Életemnek egy olyan szakaszában találkoztam ezzel a dologgal, amikor még nem volt rend bennem a tekintetben, hogy van tiszta, feltétlen szeretet (apa és gyerekek közt), és van másfajta szeretet és egyben vonzalom (apa és anya között). Mivel én csak azt láttam, hogy anyával mi történik, ugyanúgy puszilgatja, megöleli, mint engem. Ugyanakkor tudtam sajnos azt is, hogy mi történik a hálószobában, illetve az ágyukban. Egyébként ezek a dolgok 3-tól 14 éves koromig zajlottak. Ekkor költöztem ugyanis saját akaratból másik szobába. Korábban féltem, azért nem mertem.


Talán megdöbbennek, talán nem, amikor a soraimat olvassátok. Lehet egy teljesen hétköznapi dolgo, amit csak én nem tudok hová tenni.

Szerencsére mégis normális ember, fiatal nő lett belőlem, normális szexualitással. Aki biztosan tudja, hogy az ő gyerekei nem fognak ilyeneket látni. Talán fájni fog nekik, hogy külön szoba, stb, de szerintem megéri. Ugyanerre bíztatom a fiatal leendő szülőket is, vagy akik már azok.

Ugyanis lehet, hogy egy szabadabb szellemű embernek születik egy picit "prűdebb"/gátlásosabb gyereke és valahogyan azt neki fel kell majd dolgoznia, lehet nem sikerül majd. Hagyjunk nekik választási lehetőséget, mert később magunk ihatjuk meg a levét!

L23


Köszönöm annak, aki végigolvasta és válaszol majd!


2011. márc. 18. 09:58
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Utóbbi 2 hozzászólást különösen, de minden véleményt nagyon köszönöm!

Ami az én történetemből kimaradt és én is sokat szenvedtem tőle:

"Hagy tudjuk már, hogy milyen kibaxottul szar dolog az, hogy tudod mikor elkezdik azt végig kell, hogy hallgasd, másnap meg mintha semmit nem hallottál volna, beszélgess velük mintha minden rendben volna."

A legeslegnehezebb...felnőttet kell játszani, mert a saját arcod ég a szégyentől...

2011. márc. 19. 15:58
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát igen... sajnos. De amúgy elfelejtődik ez majd hidd el, én bennem sem egyfolytában jönnek elő, az idő ezt is homályosítja meglátod.
2011. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!