Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám teljesen megőrült,...

Édesanyám teljesen megőrült, mit csináljak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Már három éve van internet,de az utóbbi pár hónapban teljesen "rákattant". Ezzel idáig nem is lenne gond,de szinte egész nap ott ül,úgy vettem észre,egyre agresszívabb,már nem is főz,mint régen. Én szeretem meg minden,de ez már túlzás nekem is. Féltem őt. Most fejébe vette ,hogy Youtube-on keresztül akarja eladni a házat... Különböző fizetős oldalakra regisztrál,az igazi lakcímmel,telefonszámmal,névvel,és bármit mondok,nem érti meg,hogy ez pénzbe kerül,meg hogy nem szabad kiadni a személyes adatokat... De rendelt már termékeket külföldről tripla áron,és még sorolhatnám. Nem akarok úgy bánni vele,mint egy gyerekkel,hogy mától fogva nincs számítógép,és kész,mert mégis csak a lánya vagyok,de nem szeretném ha kisebb adósságot halmozna fel,vagy saját magából hülyét csinálna. Próbáltam vele beszélni,de nem ment,nem hallgat rám. Mit csinálhatnék? Én 21 ő meg 55 éves.
2011. márc. 19. 10:25
1 2
 11/12 tetris ***** válasza:
Mi lenne, ha a gép "elromlana", amikor te nem vagy otthon?
2011. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem rég óta csinálja,de remélem leáll vele... adok neki 2 hetet,aztán hátha abbahagyja. :)
2011. márc. 19. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!