Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 körüli kismamák, hogy...

20 körüli kismamák, hogy viszonyul a munkahely, család, barátok a baba érkezéséhez?

Figyelt kérdés
Nálunk tervezett baba volt a férjemmel, de még nem mertük mindenkinek elmondani.
2009. jan. 20. 08:55
 1/6 Adri baba ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél gyaládnál más,nekem a nagymamám volt kiakadva legjobban de most meg már ő várja a legjobban :)

De számít valakinek a véleménye?te fogod felnevelni nem ők!!!ÉN pl már nem tagadhatom le hogy várandós vagyok!!

Sok boldogságot!

20hetes kismama

2009. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! 22 hetes vagyok és már mindenki tudja, mondjuk nem is tudnám letagadni. Mindenki örül, a munkahelyemen is azok, akiknek számítok valamit, de van olyan is, aki irigy. Ezt inkább onnan veszem észre, hogy amikor járok a kötelező vizsgálatokra munkaidőben, majdnemhogy kifaggatnak, hogy mit csinálnak, minek kell menni, stb.. De nem érdekel, le.om őket, engem csakis az érdekel, hogy a babám egészséges legyen és velem is minden rendben legyen és nem stresszelek a kötekedők miatt.

Egyébként nagyon büszke és boldog vagyok!

Vállald fel Te is, ennél csodásabb nincs a világon, amikor egy új élet növekszik bennünk! Élvezd, sok boldogságot kívánok hozzá!

2009. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 21 voltam mikor szültem, mindenki nagyon várta, örültek neki. A főnököm nem örült, de ő meg egy szemét. A család majd kiugrott a bőréből. Igaz én addigra már dolgoztam, férjnél voltam.
2009. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is 21 leszek mire megszületik, férjnél vagyok és dolgozok, sajnos mégis furcsán néznek rám :(

Pedig mi úgy örülünk!

2009. jan. 20. 11:12
 5/6 vav22 ***** válasza:
Én is 20 vagyok és 21 leszek mire szülök mi is csak a szülőknek mondtuk eddig még meg, vagyis még két barátnőm tudja, valakinek muszály volt elmondanom... Szüleim, vagyis Apám nem repdes az örömtől, Anyám örül, mellettem van csak félt, amit megértek. Mondjuk nekem becsúszott baba, de együttvagyunk, vagyis már menyasszony vagyok. De lassan töltöm a 12. hetet és fogalmam sincs hogy mondjam el másoknak. Félek, hogy elítélnek. De már annyira ez sem érdekel... Akik igazán szeretnek úgyis melletted fognak állni. Viszont aki terhességem alatt fúj rám, és leszarja a dolgot, na az ne jöjjön be a kórházba meg utána sem látogatóba, mert elhajtom az biztos. Olyankor érdekes mód már mindenkinek tetszik...
2009. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hogy 20 körüli vagy idősebb mindig lez olyan akinek nem tetszik.
2009. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!